Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért nem beszéltek velem azelőtt?

Figyelt kérdés

Amikor még nem voltam együtt senkivel volt pár fiú akivel jó lett volna hogyha járok... Ezek a fiúk jó messziről kerültek engem .. Később összejöttem valakivel és pár fiú azok közül egyre több figyelmet fordított rám. Miért van ez? Szerintem féltékenyek ... De nem értem hogy mért ilyen félénkek, akkor legalább beszéltek volna azelőtt is velem... szóval most nem tudom mi van!

Lécci segítsetek!

Köszönöm!


2011. aug. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a fiúk látják, hogy "jó parti" vagy, tehát megéri foglalkozni veled. Ez sokszor így van. :D
2011. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
Mert az ember olyan, mint a wc... Vagy foglalt, vagy le van tojva...
2011. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pasik ha látják, h más pasiknak is kellesz, egyből jobban felkelted a figyelmüket, mert mindig csábítóbb az, amit mások is akarnak. :D


Tudod van az a dalszöveg: "És csak azt kívánd meg, amit más is megkíván..." Ismered? :D

2011. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket!

nem,nemismerem ezt a dalszöveget! :/:)

2011. aug. 11. 19:57
 5/5 Frusskah válasza:

sok csaj így akarja felszedni a kiszemeltjét is , hogy összejön annak a haverjával... :/

amugy ezen énis elgondolkoztam miért van így , de sztem azért mert látjék h hogy viselkedsz egy párkapcsolatban ...

2011. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!