Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudtátok felejteni az előző szerelmeteket azelőtt, hogy összejöttetek volna valaki mással?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én mostani párom miatt hagytam ott,ő segitett elfelejteni teljesen.és igen el lehet felejteni az exet de sok idö,ha éveket voltatok együtt...
2011. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azelőtt nem hiszem,hogy el lehet felejteni,főleg,ha elég sok ideig ragaszkodtál hozzá.Mindenképp kell valaki,aki "felejtetheti" veled,de ugyanolyan már nyilván nem lesz,mint az előző volt.Ha nem felejted el,akkor is megy az élet tovább,és vele együtt neked is kell.Sajnos ilyen az élet
2011. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, én el...


26/N

2011. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mindkét váltásnál kb egy hónap telt el. 6 éves kapcsolatomnak vetettem véget, majd egy hónapra rá már mással voltam, de csak bosszúból, viszont ebből lett 2,5 év. Majd ennek is vége lett és szintén egy jó 1,5 hónap múlva már mással voltam. A 2,5 éves lelkileg viselt meg nagyon, nem szerelem volt az már. Inkább a 6 éves az amit nehezen tudtam elfelejteni, de mára már túl vagyok rajta, és a jelenlegi párommal akivel 1,5 hónap utánjöttem össze, nemsoká összeköltözünk.
2011. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi három évig voltunk együtt, 2.5éve hagyott el úgy hogy a mai napig nem tudom hogy miért. Egyik napról a másikra törölt ki az életéből, chaten közölte, hogy ne találkozzunk többet. Egyszer sem keresett azóta. Nagy valószínüséggel nem volt senki más a dologban, persze ebben biztos sosem lehetek, de talán ez is bosszant, hogy nem valaki miatt hagyott el hanem csak úgy... Ezek után abban sem lehetek biztos, hogy szeretett őszintén valaha.
2011. aug. 4. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Már nem szeretem a barátomat, de még mindig szoktam rá gondolni.
2011. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én több évig nem tudtam elfelejteni valakit...És amíg 100%-osan nem töröltem ki az agyamból,addig nem lettem ismét szerelmes.De aztán sikerült.Csak sajnos ez elmúlt.Mostanra már tudom,hogy ez sem volt az igazi szerelem,és az sem,akit évekig nem tudtam elfelejteni...
2011. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aki elhagyta az első szerelmét az könnyen elfelejti,de akit elhagyott az első szerelme,az biztos hogy nem felejti el és nagy valószínűséggel ujra összejönne vele,legalábbis 90% biztos így van vele és én benne vagyok abba a 90%-ba,soha nem fogom elfelejteni az első szerelmemet
2011. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első szerelmemet én hagytam el,így nem is volt nehéz túl legyek rajta,el nem felejtettem egyik barátomat se. Viszont a NAGY szerelmemet a mai napig nem felejtettem el,és nem vagyok túl rajta.már 1 éve külön vagyunk de ha ide állítana,hogy mennyire sajnálja az egészet szerintem egyből vissza mennék hozzá.:S Jelenleg arra várok,hogy ő találjon valakit maga mellé és utána én is másképp állok a pasikhoz. Valahogy még mindig reménykedek?!:S

Csak úgy lehet teljesen túl lenni egy kapcsolaton, hogy lesz egy másik. Nekem ez a véleményem.

2011. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!