Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha tetszik az osztálytársam, és én is neki, de van barátnője? ÖRÜLNÉK, HA SOKAN VÁLASZOLNÁTOK : )

Figyelt kérdés
Tetszik az osztálytársam, és én is tetszem neki (már legalább 3-4 éve) suliban is rengeteget hülyültünk együtt, de úgy gondoltam, hogy nem tetszik annyira, viszont most év végén nagyon sok időt töltöttünk együtt a suliban, meg ő próbált közeledni, és nagyon aranyos : ) most a nyári szünetben összejött egy lánnyal, nem régóta vannak együtt, viszont abból ahogy közeledik hozzám még mindig úgy gondolom, hogy nagyon tetszem neki. Mikor megtudtam, hogy van barátnője, kissé rosszul esett, de meg tudom érteni, úgy éreztem, hogy milyen hülye voltam, hogy nem jöttem vele össze. Amikor beszélgetünk, mindig felhozza, hogy ő itt volt a bnőjével, meg mikor mit csinálnak ketten...stb... Szerintem azért is nem akartam vele összejönni, mert nagyon érdekelt/érdekel a barátaim és mások véleménye. Mit tegyek?
2011. aug. 11. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd békén...Lehet barátnak tart, nem biztos hogy tetszel neki...Én kapcsolatomat is szétbarmolták, és nemolyan jó érzés ám...
2011. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én soha nem akarnám szétbarmolni egy kapcsolatát sem!
2011. aug. 11. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont ezért mondom, hogy hagyd békén, most valószínüleg boldog. Ha szingli lesz akkor próbálkozz...
2011. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt szeretném tenni, de jó lenne, ha meg tudnám vele ezt beszélni...
2011. aug. 11. 21:41
 5/11 anonim válasza:
70%

sokmindenre lehet ilyenkor gondolni.. van az a verzió amikor a fiú összejön egy lánnyal, de közbe mégse tetszik úgymond neki, lehet h téged akar féltékennyé tenni, viszont nem mer valamiért nálad kezdeményezni vagy akármi.. hülyén hangzik igen, de vannak ilyenek! Mindenesetre ha szingli lesz mindenféleképp beszéld meg vele! És hát az előttem szólóknak igazuk van! :S

18/F

2011. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg is fogom beszélni vele, ha már nem lesznek együtt, mert bekavarni nem szeretnék nekik...
2011. aug. 11. 21:50
 7/11 anonim válasza:
előző vagyok. nemtudom ez mikor lesz, de ha nem felejted el, és ha szeretnéd persze azért majd ideírhatod pullba h milett.: D
2011. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
meglesz : )
2011. aug. 11. 21:53
 9/11 napietus ***** válasza:
diákkorban az, hogy van egy barátnője kb. semmit nem jelent. tizenévesen ezek a kapcsolatok jönnek-mennek. szóval szerintem Te ne hozd fel a témát, de ha ő közeledik feléd, nyugodtan a tudtára adhatod, hogy tetszik.
2011. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"most a nyári szünetben összejött egy lánnyal"


Hát akkor ő viszont nem akar tőled semmit.

2011. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!