Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt. De megbocsájtottam. Hogyan lépjek ezen túl és legyen minden normális?

Figyelt kérdés
attól félek hogy már nem lesz minden olyan mint korábban. akinek van hasonló tapasztalata, hogy hogy esett túl rajta, az ossza meg kérem, mert vágjátok ez azért elég szar...
2011. jan. 24. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam a helyedben és kiderült, hogy a barátnőm megcsalt, akkor szakítottam. Nyilván ha megcsalt akkor nem szeret, ilyen egyszerű. Nem tudom hogyan lehet ilyesmit megbocsátani, mert innentől a bizalom is oda van.
2011. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ez a megcsalás egy kicsit bonyolultabb volt...
2011. jan. 24. 16:55
 3/15 anonim ***** válasza:

Sehogy. Megcsalt, te megbocsájtottál. Lúzer vagy, most meg itt vergődsz. Bocs, de megérdemled a sorsod.

:/

2011. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez csak kozmetikázás: vagy megcsalt vagy nem. Lehet, hogy veszekedtetek, vagy épp részeg volt, vagy gyerekkori szerelmével akart lenni egy éjszakát, vagy más ok, a lényeg az, hogy eztán már nem fogsz tudni 100%-ig bízni benne. És ez hazavágja a kapcsolatot.
2011. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megbocsátottál neki, de aztán mégse? Vagy miért is agonizálsz itt?
2011. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megverjük a srácot akivel megcsalt? Én ezt tettem. Ha kell segitség, akkor szólj. :)
2011. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha képes vagy megbocsájtani neki ezek után akkor felejtsd el amit tett és kész. Ha nem nem tudod magad túl tenni magad miért bocsájtottál meg neki? Én soha nem bocsájtanám meg ha megcsalnának, legyen akármilyen magyarázata rá. Te így döntöttél, hát fogadd el.
2011. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ez a megcsalás igen hosszú, veszekedtünk, részegek is voltunk, de nem azon volt a hangsúly. nem mondtuk, ki de mindekettőnk érez már valamit. és ezért voltam vele úgy hogy próbáljuk meg mégegyszer. de rám nagoyn mély benoymást tett szóval ezért is. de ha nem tudok úgy viselkedni mint előtte akkor ninsc értelme. vagy nem?
2011. jan. 24. 17:09
 9/15 anonim válasza:
Ezen nem lehet túllépni. Nekem is így vollt sosem tudtam a tudatalatt feldolgozni. 10 év után 2 gyermekünkkel el is hagytam. Én nő vagyok.
2011. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy megbocsátasz, vagy nem, kettő közt nem fog menni...
2011. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!