Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, megbocsájtottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, megbocsájtottam neki, szerintetek normális vagyok?

Figyelt kérdés

Én 19 ő 29 és január óta együtt vagyunk és most szeptember elején kiderült hogy június óta csalt augusztus végéig egy 32 éves nővel!!!

Onnan jöttem rá hogy csináltam neki iwiwet és a csaj megkereste és engem talált csak az ismijei között és írt hogy velem csalja ezekszerint és irtam neki nem bogaram veled csalt engem:(:(

A lényeg az hogy mielőtt kiderült ő dobta a csajt de 2hónapig csalt vele!!!

Szerintetek normális hogy megbocsájtottam????Adjatok tanácsot azóta nagyon féltékenykedek naponta többször hívom:S Együtt lakunk hívom mikor jön!!!!

Adjatok tanácsot köszi


2010. szept. 22. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez a legjobb benne:) én 5kgot adtam le, az egyik kérdező kérdezte hogy hogyan lehet sport nélkül fogyni 2hónap alatt 5kgot:)

irtam neki én egy hónap alatt 5öt:)

de volt az 2hét is:)

2010. szept. 22. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Most mondanám, hogy ha egyszer megtette, akkor megint meg fogja, viszont ő nem csak egyszer tette meg a 2 hónap alatt...
2010. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha folyton hivogatod, h mikor jön haza stb., akkor sztem ez nem fog sokáig tartani.A barátod egy idő után unni fogja és lehet,h ő is úgy gondolja majd,h túl féltékeny vagy és emiatt fog ő szakítani.Szerintem gondolkodj el rajta, h mennyire bízol meg benne, megcsalna-e újra.Ha úgy gondolod, h nem akkor kár hivogatni, mert ez annak a jele,hogy mégsem bízol benne.Ha meg úgy gondolood, h mégegyszer megteheti, akkor jobb lesz ha inább otthagyod.
2010. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

te 19, ő 29 ?

végülis ..

szerintem, ha egyszer megteszi, többször is megfogja ..


tapasztalat ..

kétszer is átbaszták a fejem ..


20*L

2010. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
engem nem csak 1szer sajnos:S
2010. szept. 23. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!