Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a rosszabb? Megbánni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb? Megbánni, hogy megtetted, vagy megbánni, h nem tetted meg?

Figyelt kérdés
bánni azt, h mindent megtettél, és nem sikerült, vagy bánni, h nem tetted meg amit akartál, és nem sikerült???
2011. aug. 11. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megbánni , hogy nem tetted meg , mert ez mindig benned marad , hogy mi lett volna ha ...
2011. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval.
2011. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hmmm....

igaz, de...

2011. aug. 11. 23:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki nem azt bánja jobban, amit megtett, az még soha nem követett el komoly hibát életében. Szerintem sokkal, de sokkal stresszesebb megbánni valamit, amit nem kellett volna. Amit nem tettél meg, azon csak búslakodsz és álmodozol, hogy mi lett volna ha.. De amit megtettél és hiba volt, azon rengeteget stresszelsz.
2011. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én meg az előttemszólóval értek egyet.
2011. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bár tény, hogy tanulsz is belőle. 23:26-os voltam.
2011. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Megbánni, hogy nem tetted meg rosszabb. Pár éve szerelmes voltam egy fiúba, akinek végül elmondtam, ráadásul mindezt interneten keresztül. Elég nagy égés volt, és pofára is estem. Viszont megkönnyebbültem, tanultam belőle, és az elutasítás segített abban, hogy túltegyem magamat rajta. Abban a pillanatban rosszabb ez a megoldás, viszont hosszú távon jobb. Nem motoszkál örökké ott az agyadban, hogy mi lett volna, ha... Szóval ha visszamehetnék az időben ugyan így csinálnám. :)
2011. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23:26ossal értek egyet..
2011. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is azzon a véleményen vagyok ,hogy megbánni ,hogy nem tettem meg! Mert ugye az ember a dolgokat már nem tudja vissza csinálni.
2011. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

23:26

te azt mondtad, amit én....ugyan ezt mondtam barátnőmnek 20 perccel ezelőtt..köszönöm

2011. aug. 11. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!