Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a rosszabb, elveszíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb, elveszíteni valakit, vagy meg sem kapni? És miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem kapni.
2011. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Tyú, ez nagyon filozofikus. Vannak prók és kontrák mindkét oldalon de semmi kedvem erről regényt írni.
2011. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Meg sem kapni talán azért lehet rosszabb, mert nem tudjuk meg, hogy "milyen is lett volna", szóval a bizonytalanság nagyon rossz, és ez a sűrű ködben tapogatózás..
2011. okt. 30. 13:28
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem elveszíteni rosszabb. Elszokni a jótól rosszabb, mint hozzá sem szokni.
2011. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőben volt már részem, és szerintem elveszíteni rosszabb. Ha meg se kapod, akkor értelemszerűen nem alakul ki köztetek erősebb kötelék. Viszont ha már kötnek a másikhoz közös élmények, közös tervek stb. és ez a kötelék megszakad valamiért, az borzasztó tud lenni.
2011. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Eléggé relatív ez azért szerintem...

Ráadásul azt sem tudod milyen, ha meg sem kapod. Hogy érdemes-e érte szenvedned, de mégis szenvedsz.

2011. okt. 30. 13:33
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg sem kapni rosszabb.

Mert ha megkapod, elmondhatod, hogy a tiéd volt, együtt voltatok...

2011. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Emellett még jobban gyűjthetsz tapasztalatod, nem úgy mintha meg sem kapnád.
2011. okt. 30. 13:36
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
sztem elveszíteni valakit az rosszabb. de a kettő kombinációja a legrosszabb, amikor valakiért élsz-halsz de nem kapod még meg, és egyszer csak teljesen elérhetetlenné válik :/
2011. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"de a kettő kombinációja a legrosszabb, amikor valakiért élsz-halsz de nem kapod még meg, és egyszer csak teljesen elérhetetlenné válik :/

"


Tehát meg sem kapni.

2011. okt. 30. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!