Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim van közöttetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim van közöttetek olyan (szép lányok is lehetnek), akiknek a belső fontosabb, mint a külső? Várom minél több lány válaszát! Üdvözlettel! Egy 27 éves fiú

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tinédzser kort kinőve a nőknek sokkal fontosabb a belső mint a külső. Én például nem tudnék élni egy olyan férfival, aki iszonyúan helyes, de a viselkedése kiakasztó a számomra. :)
2010. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem is fontos a belsö
2010. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ahhoz h megakarjam ismerni a belsejét, kell h legyen vmi a külsejében is ami megfog. lehet az illető nemhelyes, ha egyszer vmi megfog a nézésében pl, akkormár megakarom ismerni és ha a belseje szimpi akkor összejövök vele.


de ne éljetek tévedésben. ha a pasinak nincsen semmi kisugárzása, semmi plussza akkor nemfog tudni mivel megfogni a nőket, főleg ha ezmellett még csúnya is. ha nem a külsőddel hívod fel magadra a fdigyelmet, akkor a belsőddel, de ahhoz viszont kell egy olyan belső, ami kívülre is kisugárzik. ha ez neked nincsen meg akkor nemnagyon fog menni a dolog.

24L

2010. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.

Én ugyan csak 19 vagyok, de már most fontosabb. Egy fiú akivel alakultak a dolgaink, meg is kérdezte, hogy ilyen szép lány hogy hogy szóba áll vele. Szerintem átlagos vagyok.

Ért csalódás, összetörték a szívem. már csak a hűséges, kedves, rendes férfiak érdekelnek, akik megbecsülnek majd.

2010. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a belső nagyon fontos, de el is kell jutni odáig. ha valaki alapvetően nem tetszik egy lánynak, akkor ott mindegy milyen a belső. talán akkor számít nagyon, ha a srác olyan semleges külsőre, de valami nagyon megfogja benne a lányt, abból lehet nagy szerelem. de ha nem tetszik, akkor nem. nekem is van ilyen barátom, egy fantasztikus ember, óriási szíve van, lelkes, érdeklődő, humoros, de mint pasi nagyon nem jön be. pedig ő szeretett volna többet, de megmondtam, hogy én nem és ő elfogadta, azóta is jóban vagyunk. persze ott a másik oldal is, nézhet ki akármilyen jól egy pasi, ha amúgy semmi mást nem tud. de olyanra is volt példa az életemben, hogy elsőre nem tetszett, de valami annyira, de annyira megfogott benne, hogy nagy szerelem lett. 19/L
2010. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a belsö a fontos, a külsö meg olyan amilyen..
2010. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok. Régebben sok rövid kapcsolatom volt, 1-2 hetesek. (Persze itt elcsattant egy csók, és ez volt a legtöbb). mindegyik sovány vagy izmos volt. Mostani párom duci, de imádom. Fontosabb a belső, mint hogy kockás hasa legyen. ő is 27 éves. :)


19L


(ha nem aludna a másik szobában, azt hinném ő tette fel a kérdést)

2010. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, nekem például nagyon imponál a mód, ahogyan feltetted a kérdést os ;)

Nálam annyi számít a külsőben, hogy azért ne taszítson... és nem feltétlenül az taszít, aki nem épp az aktuális trendeknek megfelelően néz ki és tökéletesre szálkásítot izomzattal rendelkezik...

Mostani páromat egyszerűen mérhetetlenül imádom, pedig eleinte csak barátok voltnuk, és a külsejében sem fogott meg semmi... de főleg a humora, az intelligenciája, meg úgy minden, és szép lassan átalakult a szememben egy görög istenné :D És minden beképzeltség nélkül mondom, hogy a visszajelzések alapján igenis szép lány, "jó nő" vagyok :P =)

2010. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A saját példám: 19 voltam mikor egy látásból már igen csak ismert illetővel úgy alakult az életünk hogy egy társaságba keveredtünk. Soha nem néztem rá úgy mint pasira, de ha úgy is néztem rá, egyáltalán nem tetszett. Aztán ahogy ott voltunk nap mint nap egy társaságban néhány hónap alatt teljesen bele szerettem. Most már két éve hogy együtt vagyunk, és azok amik azelőtt nem tetszettek benne, most el se tudnám képzelni az életem nélkülük.
2010. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a belső a fontos. A mostani párom is alacsonyabb nálam, és külsőleg nem igazán vonzó. A személyisége, intelligenciája viszont nagyon megfogott.

Sokan nem értik, miért vagyok vele együtt, hiszen "bármelyik pasit megkaphatnám" de nem foglalkozom velük. Inkább a legrondább férfi a világon, mint egy kigyúrt, primitív barom.


17/L

2010. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!