Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy pasi az osztályunkban akibe szerelmes vagyok kb. 1 éve. Nagyon jó haverok vagyunk, de ő tuti nem érez többet irántam. Az a baj, hogy van rajtam néhány plusz kíló, így nincs túl sok önbizalmam. Mégis, hogy érhetném el, hogy másképp tekintsen rám. Mindjárt sulikezdés, utolsó évem, meg akarom próbálni. Légyszi segítsetek.
2011. aug. 12. 00:46
1 2
 11/17 anonim válasza:
Figyi nem akarlak elkeseríteni de olyan barátság amiből később szerelem lesz kb 1.000.000-ból 1. A leírtak alapján sztem ezt nem kéne ezzel elbarmolni. és itt jön a megoldás, két dolog. 1, sportolj valamit ismerj meg új embereket és 2, tömd tele annyi dologgal a napjaid hogy ne legyen időd ilyesmin rágódni ;) hidd el megéri (a sport nem vicc és nem gúnyból mondom, hanem remek érzés új embereket megismerni, másrészt ha olyan sportot választasz ami érdekel és szereted is, akkor az ottaniak ugyanolyan érdeklődési körűek lesznek mint te) érdeklődd meg és az otthonodhoz max 30 percnyire biztos van vmi olcsó havi párezres és kezdd el. nem vicc, ne menj el a hasznos tanácsok mellett vakon)
2011. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

értem. van benne valami. bár én nem vagyok az a tipus aki lazán besétál valahova, főleg ha sportról van szó, és ismerkedik...

azért köszi.

2011. aug. 12. 01:27
 13/17 anonim ***** válasza:
Hú, elég hasonló helyzetben vagyok én is. Próbálok nem törődni a dologgal. Igazából csak sodor az ár és próbálom elkapni a megfelelő pillanatokat, hogy szimpatikusabb legyek :) Pl. röhögök a poénjain vagy beszélgetek vele egy filmről, ilyesmi...Nem a legjobb praktika, de nem tudok/merek többet tenni :D
2011. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok, vagyis nekem is tetszik osztálytársam, meg én is neki elég régóta, nagyon jó HAVEROK vagyunk, de soha sem tudjuk teljesen átlépni a barátság zónát.... xd
2011. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha egyszer közölte, hogy nem kellesz neki, akkor ezt miért nem veszed tudomásul? Miért akarod továbbra is rá erőltetni magad?
2011. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
sztem nyulj fela vaginadba az ujjaddal és szagoltasd meg vela tool tuti beindul :D XD
2011. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint, ha egy fiunak bejossz, akkor bejossz. fuggetlenul a plusz kiloktol. Es ha bejossz neki, akkor mindent meg fog tenni, hogy jarjatok. Hanem csinal semmit, akkor sajnos tudomasul kell venned, hogy csak baratkent tekint rad. Jobb, ha keresel magadnak valaki mast. Es ki tudja, lehet, hogy ha latja, hogy mar nem erdekel annyira, ha latja,hogy mas pasiknak is bejossz, akkor lehet,hogy valtozik a helyzet.

Ezzel nem azt mondom, hogy tedd feltekennye, hanem , hogy lepj tovabb.

2011. aug. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!