Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek és nem tudom, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek és nem tudom, hogy mit tegyek!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban szeretném kérni a segítségeteket,hogy van egy lány és negyon is jól ismerem,hogy milyen de nem tudom hogy hívjam el vhova mert még megkérdezni is félek és azért mert annyira szeretem és félek hogy elutasítana. A válaszokat előre is köszönöm! 17/F
2011. aug. 12. 10:24
 1/3 x) ***** válasza:
De sokadik ilyen kérdés máárr... Bakker oda mész hogy "Lesz egy koncert (vagy faszom se tudja) lenne kedved eljönni velem?" ennyi.
2011. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Figyi! Ha nem mész oda, sose tudod meg, max távolról szeretheted és szenvedsz tovább. Most annak mi értelme van? Így lesz a tiéd, meg úgy se, ha bebukod. De ha meg se próbálod, akkor esélyt sem adsz magadnak, hogy sikered legyen! Szóval hajrá!
2011. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz majd megpróbálom valahogy :S
2011. aug. 12. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!