Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? L/15

Figyelt kérdés

A volt barátom szakított velem lassan egy hónapja msn-en. Oka az volt hogy: már csak barátként szeret, megtört benne valami és tényleg nem tudja mit érez. Mondtam hogy élőben is beszéljük meg.. azt írta hogy felesleges még1x szenvedtetni magunkat, meg már nem lát esélyt az újrakezdésre.De azóta meg azért egy nap mindig ír facen.


A napokban mentem apuval a boltba és ott állt ő is bolt előtt az anyujával. Mentünk be szépen rájuk köszöntünk.. A nagyon visszamert köszönni csak lesütötte a szemét, amikor kijöttünk a boltból ugyanez volt a helyzet. És már azonnal ahogy feljött este máris rám írt... Olyan ellentmondó a viselkedése... élőben rám se mer nézni, amúgy meg írogat!? Nem tudom miért..


2011. aug. 12. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szégyelli magát. Talán azért is lehet, mert nem akar bántani téged... akkor viszont jószívű lehet! Bár ez elég érdekes számomra is...

Rám is rámírt a volt barátom szakításunk után egyszer-kétszer, de csak azért mert sajnált...

2011. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ottónak hívják, akkor nem érdemes...
2011. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sumergo ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, hogy miért írogat minden nap? Ha nem akar tőled semmit, akkor meg hagyjon békén, és ne írjon inkább!
2011. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írni könnyebb, mert ha van lelkiismereti gondja ott elrejtheti. De lehet csak egy mimóza lélek, aki nem bír mások szemébe nézni?
2011. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint az olyan fiúkkal szóba se kell álni akik nem személyesen szakítanak. Én nem kezdenék újra vele kapcsoltatot. Ha Te már nem érzel iránta semmit akkor írd meg neki, hogy hagyjon téged békén mikor ott voltál neki nem kellettél, amikor meg már nem vagy az övé már kellenél :S
2011. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dandalé válasza:
79%
Azért viskelkedik így mert élőbe csunya vagy és nem akar egy ilyen tirpáknak köszönni Facen meg nem látja a csunya fejedet ennyi az oka
2011. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ottó?miért te szilvi vagy? :D
2011. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!