Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytassam ezt a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kapcsolatom és sajnos az elejétől csak a veszekedés és a féltékenység van jelen a kapcsolatunkban! A párom az elejétől csak le akar fektetni, de nem tudom megtenni még ennyi idő után sem mert nem érzek iránta szexuális vágyat ő viszont azt mondja neki már elég hozzá ha rám néz. Ha lefeküdnék vele azt csak kötelességből tenném! Szeretem őt mert már 5 éve vagyunk barátok, most hogy együtt vagyunk szerelmes belém én viszont csak szeretem, gondoskodó és mindenre képes értem! Sokszor van úgy hogy ha találkozunk is egyszerűen én nem akarom megcsókolni sem. De ha kettesben akarok vele lenni vagy valami programot találok ki, a haverjai mindig jönnek! Az az első mondata: hogy "rendben szólok a haveroknak is!" Pedig tudja hogy nem szeretem ha rajtunk lógnak mégis hívja őket mindenhová. És akkor inkább nem találkozom a párommal sem!
2011. aug. 12. 12:58
 1/8 napietus ***** válasza:
100%
én nem folytatnám, ha elejétől fogva csak veszekedtek, akkor mi értelme van ennek így?
2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Szereted öt?Emigy meg ha te nem állsz készen, hogy lefeküdjél vele, ne ted meg, mert megbánod, és nem fogod élvezni sem, ha csak kötelességből teszed meg. De ha meg szeret, akkor nem értem, miért ne tudna még várni, és miért nem ért meg. Emigy meg ha téged zavar a baráti társasága, mikor hivja öket, miért nem mondod meg neki, hogy csak vele szeretnél lenni. "Sajnos az elejétől csak a veszekedés és a féltékenység van jelen a kapcsolatunkban"szerintem próbáljátok megbeszélni a dolgokat, de igy ahogy leirtad, hogy csak veszekedtek meg minden igy semmi értelme szerintem, neked se jó meg neki sem.
2011. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat veszekedtek, az annak a jele h nem illetek össze, nincs értelme a kapcsolatnak. Csak kènyszerből ne járj vele, szerintem.
2011. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az első 3-4 mondatot olvastam csak el, és az a véleményem h hagyd ott.....
2011. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod folytatni normálisan ülj le vele és beszéld meg vele hogy változtassatok mindketten ugyanis nem csak egy emberen múlik szervezzetek közös programokat haverokkal is meg ketten is..ha te is megérted meg ő is téged még jó is kisülhet ha bedurcizik küldd el a francba..ha ő nem ért meg meg csak féltékenykedik akkor ne kínozd magad feleslegesen.
2011. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nemi vágyad,nincs kémia és nem is vonzódsz hozzá fizikailag.Akkor mégis miért feküdnél le vele?Eszedbe ne jusson..nem fogod élvezni és kívánni se.
2011. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
megpróbáltad, nem vagy szerelmes, nem vonzódsz hozzá. felesleges folytatni:(
2011. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14:21 köszönöm neked és a többieknek is!
2011. aug. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!