Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytassam a kapcsolatot vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam a kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés
Egy pasival aki nagyon közel áll hozzám lefeküdtem...nem bántam meg....sőt...azóta is ugyanolyan a kapcsolatunk! Attól félek hogy egy idő után megszakad a kapcsolatunk pedig én odaadtam magam neki. Nem járunk de folyton együtt vagyunk ha lehet! EZ most mi akkor? mit csinaljak? Hagyjam ott és ne beszéljek többbet vele, vagy folytassam tovább és várjam a pasi reakcióját hogy eldöntie hogy velem akar lenni..? Kérlek segítsetek!!!!!Félek elveszíteni!:(
2009. nov. 5. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2009. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17
2009. nov. 5. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a dolgot és mond el hogy te mit érzel és hogy ő mit érez irántad.
2009. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!