Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm smárolt egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm smárolt egy másik sráccal, aki tapizta is mint az állat. De közben én is az eszébe jutottam. Tök jó! Kész röhej az egész. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 19:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobnám a lányt a helyedben. Ennyi. Ezen nincs mit filózni szerintem.


19/L

2009. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Nem tárgy, nem fogom kidobni. Egyébként is az én hibám az egész, mert hülye voltam és vagyok is. Probálok változni, de csak nagyon kismértékben sikerül.

2 éve vagyunk együtt, vagyis 827 napja és nagyon szeretem, meg ő is engem. Érzem, és tudom hogy társul rendelték el nekem életem végéig.

Csak attol félek, hogy igy ezek után nem tudom majd mondjuk megölelni, vagy megcsokolni. A szex pedig most egy darabig szoba sem jöhet szerintem...

2009. ápr. 12. 19:52
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Adnék a csajnak egy kis gondolkodási időt.Ja és ezt te honnan tudod , a barátnőd volt ennyire őszinte?
2009. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen őszinte volt mindig is. Szeret, csak valami nagyon nincs rendben a kapcsolatunkban.


A sráccal mit csinálnátok?

Elég régóta kerülgeti már az asszonyt, mint barát. De férfi és nő között nincs barátság...

Szerintem végig erre játszott, kihasználta, hogy mostanában nem a legjobb a kettönk dolga...

2009. ápr. 12. 19:55
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél papucs..ne hagyd magad, aki egyszer megtette, az mégegyszer megfogja...
2009. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ritka esetekben létezhet fiu - lany baratsag, de ha az csókkal végződik, akkor egyértelmű h nem volt az. amugy a sraccal semmit nem kell csinalni. a baratnod a hibas h beadta a derekát. pl. nekem mondhatja akarki h naaa, gyere, nem megyek ha szeretem a baratomat. beszélgess el a baratnoddel h miert tette.
2009. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik fél szerintem nem hibás annyira mint az aki megcsalja a párját.Jókor van jó időben.(Második válaszoló voltam)
2009. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha eszébe jutottál volna,hogy mennyire szeret,akkor nem csókolózott volna.Asszony???Ez egy elég üres kapcsolat lehet!!!Meg egy életre???Baromi nagy szavak ezek.Főleg ezek után,hogy így beszélsz róla.
2009. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek... Én valószínűleg megkeresném a srácot és elbeszélgetnék vele (lehet hogy orrtörésig) a lánynak pedig azt mondanám, hogy egy ilyen után nekem kell egy kis szünet és mutatnám neki a lehető legszomorúbb viselkedésemet... érezze magát rosszul...

de azért irigyellek hogy te nem akarod széttépni a másik gyereket hanem úgy vagy képes felfogni hogy "kész röhej"

2009. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Te írod, hogy kész röhej, de kidobni nem fogod...

Azt írod, nem megy a kapcsolat, de titeket aztán egymásnak rendeltek...

Akkor meg is érdemled, amit ezek után kapni fogsz tőle!

Vsz. szeretet meg hűséget nem...

2009. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!