Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek? Ti, akik még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? Ti, akik még a szüleiteknél éltek (16-25 éves korosztály), tiltják a szüleitek h a párotok nálatok aludjon?

Figyelt kérdés
18F vagyok, nem volt még sosem elég komoly kapcsolatom, és most van, de a szüleim nem engedik, hogy nálam aludjon a barátnőm. Több mint egy éve együtt vagyunk, de sosem engedték még meg, pedig egy kapcsolat fenntartásához sztem szükséges az együtt alvás. Szerintem 3 hónapos kapcsolatnál már megengedhető lenne az h amikor csak lehet, együtt aludjunk. NEM vagyunk vallásos család, teljesen átlagos, hétköznapi, mégsem engedik meg. Félek, hogy sok kapcsolatom tönkreteheti a szüleim hülyesége.Szerintetek ez normális? fenntartható egy kapcsolat így?
2011. aug. 12. 15:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Ez elég szomorú, hiszen betöltötted a 18-at. Próbáld meg nekik szépen elmagyarázni, hogy csak alvásról van szó és ha kell akkor nyitott lesz a szoba ajtaja, közbe rátok nézhetnek vagy stb...A 15 éves barátnőmnek megengedték, hogy ott aludjon a barátja és ugyanezt csinálták, hogy szemmel tartsák őket, és mindenki happy volt a végén. :)
2011. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Költözz el otthonról :) Én alig vártam 18 évesen ,hogy leléphesssek végre.
2011. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
miért nem alszol te náluk?
2011. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélni erről a szüleiddel. Mondd meg nekik, hogy nem vagy felelőtlen (remélem, hogy nem vagy az) meg ilyenek. Én beszéltem velük erről és meg is győztem őket.
2011. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Őket nem az zavarja, h olyat csinálunk, hanem nekik ez az elvük, h úgysem lesz a feleségem, akkor meg nem kell itt aludnia. Náluk sem sokszor aludhatok, mert a szüleim azt sem engedik meg
2011. aug. 12. 15:30
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa szüleid vannak. Nekem 16 évesen még azt is megengedték, hogy a barátnőm ide költözzön és itt is lakott 4 évig, míg együtt voltunk.

Azóta se szólnak semmit, ha felhozok egy lányt, legyen az egyéjszakás vagy komoly kapcsolat.

2011. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ez elég szomorú, hiszen betöltötted a 18-at. Próbáld meg nekik szépen elmagyarázni, hogy csak alvásról van szó és ha kell akkor nyitott lesz a szoba ajtaja, közbe rátok nézhetnek vagy stb..."


Miért??? 18 évesen hadd szexeljen már ha akar :D


Ez elég hülye felfogás még nekünk is engedik pedig nem igazán kedvelik a szüleim. Am honnan tudják h nem ő lesz a feleséged?

2011. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt a helyzet, amikor volt barátom, azt hiszem 3 hónap után kérdeztem meg h itt aludhat-e, de úgy engedték meg h külön szoba, annak meg nem sok értelme volt. De azt sem engedték, hogy ott aludjak. Csak nagy vitatkozások után. És szintén 18 vagy, csak lány.
2011. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok,de a szüleim még soha sem engedték meg az együtt alvást. Pedig már elmúltam 18 -.-

De ők nem úgy tekintenek rám,és a kapcsolatunkra sem,pedig már több éve együtt járunk.

A szülők néha idióták,az a helyzet sajnos! -.-""

2011. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Jelenleg egyedülálló vagyok,de amikor volt párom nem zavarta a szüleimet ha nálunk aludt a pasim. Párom külön élt a szüleitől, de még így is váltva jártunk egymáshoz.
2011. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!