Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek? Ti, akik még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? Ti, akik még a szüleiteknél éltek (16-25 éves korosztály), tiltják a szüleitek h a párotok nálatok aludjon?

Figyelt kérdés
18F vagyok, nem volt még sosem elég komoly kapcsolatom, és most van, de a szüleim nem engedik, hogy nálam aludjon a barátnőm. Több mint egy éve együtt vagyunk, de sosem engedték még meg, pedig egy kapcsolat fenntartásához sztem szükséges az együtt alvás. Szerintem 3 hónapos kapcsolatnál már megengedhető lenne az h amikor csak lehet, együtt aludjunk. NEM vagyunk vallásos család, teljesen átlagos, hétköznapi, mégsem engedik meg. Félek, hogy sok kapcsolatom tönkreteheti a szüleim hülyesége.Szerintetek ez normális? fenntartható egy kapcsolat így?
2011. aug. 12. 15:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Hat azert nem mindegy hogy 16 vagy 25, hatalmas a kulonbseg a ketto kozott :) 18 evesen nekem sem engedtek meg ...kb 20evesen mar igen. Hiaba volt 1 eve baratom, kitalaltak hulye okokat hogy miert nem. Igaz en lany vagyok, a szulok altalabban kicsit engedekenyebbek a fiukkal e teren..ugyh szerintem ha gyakran latjak a baratnod egy ido utan megenyhulnek.
2011. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem még egy éjszakás kalandom is volt itthon kb 19 éves voltam semmit nem szóltak, úgy vannak vele fiatal vagyok most éljem ki magam csak óvatosan védekezve és megbíznak bennem, egyébként csak nyaranta lakom itthon
2011. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Nem tiltják.

Először én aludtam a lánynál, szüleinek nem volt kifogása (előtte csak 1 szer láttak), én meg otthon megmondtam hogy hova megyek, és hogy holnap jövök:D

2011. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Látom megoszlanak a válaszok. Nekem sem engedték meg 18 évesen. Persze előfordult hogy megengedték hébe hóba valami alkalom miatt. Nem hiszem hogy ez a kapcsolatotok rovására menne ne aggódj, szerintem hagyd rájuk, és még fogadd el ezt a döntésüket. Ha 20 leszel már közölheted nyugodtan hogy ne szóljanak bele.
2011. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

A módszer az hogy minél többet találkozzon a barátnőd és a szüleid, jó környezetben, vidáman teljen az idő olyankor, látni fogják hogy mennyire aranyos lány, megkedvelik és onnantól nem lesz gond ilyesmivel.

Mert amit leírtál abból az látszik hogy a szüleid valamiért nincsenek oda érte, vagy nem ismerik eléggé.

Ezen változtass aztán mehet majd az együtt alvás is meglátod.

2011. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Nekem 18évesen engedték meg h ottaludjak a barátomnál de nagy szájhúzással:D akkor is csak azért mert hosszabb időre elutazott a barátom és h reggel eltudjak tőle búcsúzni meg ilyenek:D nektek nem lesz valami alkalom amire ráfoghatnád?:) jah és egyébként azt még most 3év után sem engedik meg h ő ittaludjon..aztmondják zavarná őket h más is ittvan mert elég kicsi a lakásunk-.-:D 20/L
2011. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondják, hogy zavarja őket, hogy vmi lány van itt. Hébe-hóba megengedik, de csak azt hogy én aludjak nála, de azt is csak ritkán.
2011. aug. 13. 00:47
 18/33 anonim ***** válasza:

Hááát... 18 vagy, tőlükkapod a pénzt és ezért az anyagi ügyeidbe beleszólhatnak, mire költsed, de elég furcsának tálalom hogy egy nagykorú gyermeknek nem engedik hogy a barátnőzzön.

És miért kéred ki az engedélyüket hogy máshol aludhass. Én az ilyet bejelenteni szoktam felhívom őket hogy oda értem ne aggódjanak de csak program ütközés végett szoktam megkérdezni őket. szórakozni sem mehetsz el? elmész este 9kor és megérkezel reggel hatkor... nem mindegy hogy végig táncoltál és a klotyóban dugtál vagy volt egy normális hely mondjuk a barátnőd ahol nyugalomra térhettetek ha meguntátok a dolgot.

Akkor hol szexeltek?

2011. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gáz,nekem sose volt ilyen problémám,inkább örültek,ha jött hozzám valaki aludni anno:)

De akkor aludj Te a lánynál,hátha az ö szülei jobb fejek ilyen téren...34f

2011. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Én is 18 vagyok, lány, és sajnos nálunk is ez a helyzet. Egyszer engedték meg a szüleim, illetve anya, hogy a barátomnál aludjak, pont jó érv volt a szülinapja a páromnak. Nálunk aki nem nagyon örül neki, a mostohaapám, miután hazamentem a páromtól, egyből azzal fogadtak, hogy "ugye tudod, hogy ez volt az első és az utolsó is?"

A szülőknek jó, ők együtt alszanak el és együtt kelnek, de amíg nincs saját "szférád", legalább ennyit megengedhetnének...

2011. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!