Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek? Ti, akik még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? Ti, akik még a szüleiteknél éltek (16-25 éves korosztály), tiltják a szüleitek h a párotok nálatok aludjon?

Figyelt kérdés
18F vagyok, nem volt még sosem elég komoly kapcsolatom, és most van, de a szüleim nem engedik, hogy nálam aludjon a barátnőm. Több mint egy éve együtt vagyunk, de sosem engedték még meg, pedig egy kapcsolat fenntartásához sztem szükséges az együtt alvás. Szerintem 3 hónapos kapcsolatnál már megengedhető lenne az h amikor csak lehet, együtt aludjunk. NEM vagyunk vallásos család, teljesen átlagos, hétköznapi, mégsem engedik meg. Félek, hogy sok kapcsolatom tönkreteheti a szüleim hülyesége.Szerintetek ez normális? fenntartható egy kapcsolat így?
2011. aug. 12. 15:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Én először szilveszerkor aludtam a páromnál, és akkor mondta anyu, hogy "hát de miért kell ott aludni?", de végül belegyezett. Mondjuk én 16 voltam akkor. Az, hogy a párom mikor aludhat itt az nem volt kérdés, sőt anyu mondja neki sokszor, ha pl vita van otthon, hogy maradjon itt. Sőt ha úgy alakulna tőle ide is költözhetne, mondjuk nagy családi házban élünk, így azért nem kell folyton egymásba botlani..


20N

2011. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Engem is így neveltek, részben megértem, részben nem. 22 éves lány vagyok, eddig 2 barátom volt, aki itt aludt nálunk. Az egyikkel 3 évig voltam együtt. A másikkal 1,5 évig. Nem is hoznék ide olyan fiút, akivel még nem stabil a kapcsolatom, valahogy az én értékrendembe nem fér bele az, hogy a szüleim szeme láttára kavargassak, pedig jó velük a kapcsolatom, meg minden. Mondjuk nagyjából ez a két kapcsolatom volt, ami ért is valamit, aminek látom a mai napig értelmét, amit komolynak mondok, szóval valójában nincs is problémám ilyen téren.

Nem tudom, hogy a szüleid miért ilyenek. Fiúkkal pedig valóban engedékenyebbek szoktak lenni. És ha nem is attól félnek, hogy "egyből felcsinálod" a csajt, akkor főleg nem értem... Ismerik már egymást? Milyen a viszonyuk?


Próbáld meg sunyiba, legyen nálatok este a barátnőd - ha ezt megengedik - csak, mint látogató, aztán késse le az utolsó buszt, vagy vonatot, vagy amivel közlekedik, szóval ne kocsival menjen vagy biciklivel vagy motorral :D Csaknem küldik haza az éjszaka közepén sötétben a szüleid... Aztán ha látnák ezután, hogy semmi probléma nincs azzal, ha ott tölti az éjszakát is nálatok, akkor hátha engedékenyebbek lesznek.

2011. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
De mi? mit mondanak? miért nem lehet??
2011. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"Őket nem az zavarja, h olyat csinálunk, hanem nekik ez az elvük, h úgysem lesz a feleségem, akkor meg nem kell itt aludnia. Náluk sem sokszor aludhatok, mert a szüleim azt sem engedik meg"


Lehet, hogy nem vallásosak, de teljesen idióták. (ezt nem sértésnek szántam). Ráadásul baromi képmutatóak. Nem hiszem el, hogy az ő korukban ők nem aludtak együtt senkivel, csak egymással, mert később házasok lettek. És mi az, hogy arra hivatkoznak, hogy úgyse ő lesz a feleséged? Nehogy már csak azzal lehessen aludni, akit elvesz az ember. És a szexről még szó sem esett. Aztán majd csodálkoznak, ha a gyerek a későbbieknek nem lesz normális.

Szerencsére az én szüleim nem ennyire degeneráltak, mert jól tudják, ha ezt megtennék, akkor idős korukban beadnám őket a legszarabb öregek otthonába.

2011. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Én sem értem őket és semmi érv sem használ. Aztmondják, h ők sosem aludtak ott egymásnál csak mikor már több mint 2 éve ismerték egymást.
2011. aug. 26. 17:51
 26/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség, és ha igaz is amit írsz ami számomra elképzelhetetlen te vagy a tesze-tosza. A gyermeki találékonyság végtelen ha olyanról van szó amit nagyon szeretne. Ki lehet tapogatni a szülők gyengeségét is.

Arról van szó hogy a szüleid nem vesznek komolyan amiért valószínűleg meg is dolgoztál, vagy a vad kamaszkorral, vagy teszetosza puhafütyiségeddel.

Talán nyersen fogalmaztam, de én így látom, ilyen nyersen.

Kevés infót mondasz el, ahhoz ogy segítsünk. Már fáj az a hülyeség és tehetetlenség amivel itt toporogsz, hogy valaki megoldja helyetted a problémád, állj a sarkadra, légy férfi.

2011. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Aztmondják, h ők sosem aludtak ott egymásnál csak mikor már több mint 2 éve ismerték egymást."


Egymással nem, de másokkal?

2011. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nem a puhafütyiségről van szó, egyszerűen nem engedik mert ez az ő elvük. Sokszor vesztünk már össze emiatt mert meg akartam oldani ezt, de nem fogják fel, h ennek semmi értelme.Másokkal sem aludtak együtt, mert nekik ez az elvük...:S Mondanék több infót, de már leírtam mindent.
2011. aug. 27. 21:57
 29/33 anonim ***** válasza:

Akkor soha nem aludtak együtt senkivel csak egymással. Hát persze. Ez már súrolja a bigott idiotizmust.

A csajnál nem tudsz aludni? Az ő szülei talán nem ennyire idióták.

2011. aug. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Jehova tanúi?

Mamár egy átlag katolikus sem ilyen bigott.

Ha te nem tudod miből gondolod hogy mi megtudjuk oldani. kérdezd a haverjaidat vagy nagybátyádat idősebb rokonokat, család barátokat hátha rájuk tudnak hatni.

Akkor költözz el hazulról ha nem tudsz az otthoni szabályok szerint élni.

Akkor is teszetosza vagy. Ne sajnáltasd velünk magad, mert nem ismerünk. Szerencsétlen vagy mert nem tudod megoldnai.

Inkább arra kérdeznél rá milyen a kollégiumi élet vagy az albikról. Mint ezzel fárasztod a jólelkű naív jótét lelkeket akik itt szorgalmasan válaszolgatnak neked...

2011. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!