Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátomnak tetszenek az egészen csinos, szexy csajok akiken alig van felesleg, de nekem meg nem engedi hogy lefogyjak olyanra?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy van egy pár olyan barátnőm akiknek egész jó alakjuk van, szép arccal, nincs vmi nagy hasuk, nincs rajtuk olyan hú de sok felesleg. (úgy értem hogyha pl leülnek és előre dőlnek nincs nekik olyan nagy hurkájuk.)

Nem azok a tipikus "mai divatú" vékony lányok sem anorexiások. Én sem vagyok vmi vastag, sőt egyáltalán nem vagyok az, tök úgy nézek ki mint a barátnőim max nekem picit erősebbek a csontjaim mert sokáig sportoltam meg vastagabb a combom a sok futástól, de viszont a hasam ha leülök eléggé hurkás meg úgy alapból is nincs lapos hasam. nem kell olyan nagy hájréteget elképzelni, de van egy kis hasam ami engem írtóra zavar.

Nos.. mikor megkérdeztem barátomat hogy bejönnek-e neki a barátnőim meg hogy bevállalna-e velük egy kapcsolatot/éjszakát mindre azt mondta hogy lehetséges, mert eléggé jól néznek ki stb.. De nekem meg nem engedi hogy lefogyjak a hasamból, combomból, nem engedi meg hogy olyan alakom legyen mint a barátnőimnek. Nem csinálok ebből akkora ügyet, csak nagyon érdekel a dolog. Ti pasik/csajok hogy látjátok ezt? Szerintetek?

18/L 19/F


2009. ápr. 12. 22:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sokkot kapnék, ha a pasim azt mondaná, hogy bevállalná egy éjszakára a barátnőimet...
2009. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
egyet értek az előző hozzászólóval... elég nagy tahó lehet a pasid ha még előtted is bevallja, hogy szívesen megdöntené a "szexi, szép" barátnőidet... az is rossz lenne, ha titkolná előled, hogy így gondolja, de még be is vallja... te meg tűröd?:S a helyedben nem foglalkoznék ilyen pasival... nem tudom mióta vagytok együtt, de remélem nem fog rosszul végződni a kapcsolatotok..
2009. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
lehet, nem akarja, hogy te meg tetsszél más pasiknak :S
2009. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Bizony. Nem akarja, hogy tetszél másoknak. Ettől persze még tetszhetsz így is, de úgy gondolja, hogy így egy fokkal rontod az esélyedet másnál. Mindenesetre pasiként mondom, hogy nincs egésze rendben nálatok valami, ha a párod csak így bejelenti, hogy bevállalná a barátnőidet. Kicsit gátlástalan a fickó, ami nem normális dolog.
2009. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem meg tőle hogy tenne-e velük valamit. Amúgy mi mindent meg szoktunk beszélni, még az ilyeneket is. Én is szoktam neki mondani, hogy ez meg az a srác jól néz ki meg bevállalnám ezzel-azzal, de semmi komolyabb nincs a háttérben és tudom hogy nála sincs. De az sztem hülyeség hogy nem akarja hogy tetszek másnak mivel most is rengeteg embernek tetszek és páran akarnak is velem járni...
2009. ápr. 12. 22:36
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Fura, hogy ilyen dolgokról beszélgettek. De ti tudjátok, lelketek rajta.
2009. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
ilyenekről is.
2009. ápr. 12. 22:38
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h én tényleg tudok olvasni a sorok között? De egyáltalán nem az jött le nekem ebből a pár sorból, h a párja (párod, kérdező) csapodár fajta lenne, és szívesen rámászna egyik vagy másik barátnőre.

Inkább csak a megfogalmazás a kétértelmű, de miért ne lehetne ezt is megbeszélni kulturált módon?

Én pl egyszer föltettem egy költői kérdést, amire a volt barátom (még akkor jártunk) válaszolt: "miért tetszik mindenkinek JoliJoker?" (értsd Angelina Jolie)

"Nekem nem tetszik, annál inkább Jennifer Aniston. Na, őt biztos nem rúgnám ki az ágyamból. :)" - fontos a mosoly. Azért érzitek, h én sem vettem vérkomolyan, mégis mennyi az esélye, h épp vele feküdne le? Ez mókás. :)

Simán el tudok képzelni egy hasonló beszélgetést, amiben a Kérdező feltesz egy kérdést:

"Szerinted Julcsi szép lány? összejönnél vele?"

És miért ne válaszolhatna rá őszintén? Inkább mondaná azt, h "óóóh, nem, dehogy, nem jönnék vele össze, én téged szeretlek".

Szóval ezt egy csöppet túlreagáltátok, meg sztem a kérdés igazi lényege el is törpült mellette.


Na és a kérdésre válaszolva: az két külön dolog (fiútól tanultam), h vkivel lefeküdne -e, vagy járna is vele. Most ez egy kicsit nyers megfogalmazás, és nem is tudom úgy visszaadni, ahogy nekem mondták, de ez a lényege.

Te tetszel neki, téged szeret, veled szeret lenni, te így vagy jó neki. Lehet, h neked az alkatod olyan, h egyszerűen nem állna jól neked, ha lefogynál. Ezt nem tudhatom.

De ebből ne csinálj nagy ügyet sztem! :) Örülj inkább neki, h a párod nem mondogatja folyton, h "fogynod kéne". (23/L)

2009. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
LOL, és mikor írtam a választ, még nem olvastam a tied, mert az az előtti válasz volt az utolsó, amit láttam. :D
2009. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Uoltós hozzászóló: Igen valami hasonlóra gondoltam mint amit te írtál. Nem mondta vér komolyan, de legalább bevallotta nekem hogy igenis tetszik neki a barátnőim.. én is megmondom hogyha nekem bejön valaki. persze csak ha kérdezi. Amúgy köszönöm a válaszodat :)
2009. ápr. 12. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!