Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ismerkedett meg a párjával buszon? Elmesélnétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Anyámék.

De a sztorit ők tudják. :)

2011. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%

Bár nem konkrétan a kérdésre válaszolok,de nem teljesen mindegy hol ismerkedik meg az ember az igazival?

Akár a buszon,vagy egy kávézóban vagy interneten?A lényeg akkor sem fog változni!Neked tetszik,neki tetszel ha szerencsétek van akár őrült nagy szerelem is lehet belőle!Ez nem hely kérdése..... :)

2011. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm a szemem láttára jött össze egy lánnyal, azóta házasok. A busz mindig fullon volt és egyszer egymás mellé keveredtek, beszélgetni kezdtek. Később már a lány foglalt neki helyet, mert ő előbb szállt fel. Nagyon aranyosak együtt.
2011. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én anyukám villamoson az apukámmal. :)
2011. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

21:57 nem mindegy.

Interneten, haveri társaságban, melóhelyen sok időd van, ismerkedhettek napokid,hetekig, hónapokig...

Kávézóban, szórakozóhelyen kevesebb időd van.

De buszon, buszmegállóban, utcán stb. szinte semmi.. itt kell lennie valami szikrának, erőteljes és azonnali dolognak, hogy lehessen folytatása...

2011. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

21:57

a kérdés írója csak a sztorira kiváncsi,szerintem ő is tudja amit leírtál,csak kiváncsi...

ha az érdekelte volna,hogy a szerelem helytől függe,biztos azt kérdezte volna.

tudom,hogy most okoskodok,de te is azt tetted,és ok nélkül.

mindegy is...csak annyit ha nem tudsz válaszolni a kérdésre,akkor ne írj semmit:)


most,hogy a kérdésre is válaszoljak,nővérem a férjével a busszon ismerkedett meg,városi bussz volt,ahola jegyet az utas kell átlyukassza,nővéremnek nem nagyon akart sikerülni,és az a srác segített neki,egymás mellé ültek,a srác elkérte a tellószámát...és rá 4évre összeházasodtak.


és a te sztorid?

2011. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát én immár 3 éve vagyok a párommal(30)(buszsoför), ebből 1,5 éve házasok.

Annak idején egy másik településen kaptam munkát és hát buszal jártam be. Az első 2 alkalom után mindig foglalta nekem a mellette levő ülést, mert nagyon sokszor zsúfolt volt a busz. És hát nagyon jól elbeszélgettünk minden egyes alkalommal.

2011. aug. 12. 22:16
 8/14 A kérdező kommentje:
22/nő
2011. aug. 12. 22:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi a chat.hu-n ... 11 évvel ezelőtt ;)
2011. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Emlekszem még csak freestartos betárcsázós internet volt akkoriban.
2011. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!