Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vissza tudom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza tudom még hódítani?

Figyelt kérdés
Elutazom itthonról 9 hónapra. nem szol bele a párom. azt mondta tartjuk majd a kapcsolatot és nem áll az utamba. A mi kapcsolatunk már 5éve titkolózás mert a szüleim tiltják tőlem. Tehát elég nehéz szenvedés és küszködés. Ő azt akarja hogy nekem jobb legyen. de én azt szeretném hogy amikor hazajövök újra együtt legyünk. fiúk szerintetek ennek van lehetősége ? Haza jövök és ha már netán nem szeretne annyira mert azért 9 hónap nagyon sok . vissza tudnám még hódítani ? nekem ő a mindenem az életem értelme... de ez az út sokat lendítene rajtam. az életem szempontjából. és nem utolsó sorban azért mert ki tudnék repülni a fészekből itthonról és akkor már nem lenne kettőnk között az az akadály hogy nem engednek el hozzá.. hanem akkor láthatnám amikor csak akarom.. nagyrészt ezért vállaltam be ezt az utat mert azt szeretném hogy boldogok lehessünk amikor hazatérek.. vagy odakintről kint tegyek hogy ne felejtsen el teljesen ? hogyan éreztessem vele onnan hogy mennyire fontos nekem ?
2011. aug. 12. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt véletlenül kihagytam pedig oda akartam írni hogy én 23 lány vagyok vagyok ő 30 éves..
2011. aug. 12. 23:24
 2/5 anonim ***** válasza:
már csak a férfi büszkeségből és a 7 év korkülönbségből ítélve gondolom azt h nem fog 'elhagyni' ha ennyire szeret h nem állt az utadba és belement h 9 hónapig ne lásson akkor szerintem nem lesz semmi gond.:)
2011. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyébként meg tartsd vele a kapcsolatot és mondd neki sokszor hogy szereted és hiányzik neked. egyszerűen csak szavakkal éreztesd. azthiszem ez a legegyszerűbb módja :)
2011. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak megfordult a fejemben hogy mi van ha azért enged így el mert már nem szeret annyira és el akar felejteni és úgy gondolja ez a 9 hónap elég lesz hogy új életet kezdjen nélkülem mert úgy sem leszek a képben.. :/ nem tudom lehet hogy butaság de ilyenkor minden megfordul a fejébe az embernek... mert olyanokat mondott hogy az élet megy tovább... meg hogy úgy érzi sok lesz nekem 9 hónap anélkül h ne kerüljön a közelembe odakint másik pasi :/
2011. aug. 13. 14:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj meg még mondott egy olyat.. mert ő tény hogy mindig is őszinte volt hozzám és sohasem kertelt semmiben még akkor sem ha az fájó.. hogy neki is hosszú idő lesz ez a 9 hónap.. és nem fogja nekem azt mondani hogy ő pap módjára fog tudni élni. amit nem is várhatok el tőle ... de azt mondta még egy ilyen lányt soha nem fog találni mint de nem is akarna.. soha... örülök neki hogy ilyen őszinte volt hozzám.. mert mondjuk ki hinné el hogy egy helyes pasi akit körül dognak a lányok 9 hónapig ne csináljon semmit.. rosszabb lenne ha letagadná... és hazudna.. jól is estek ezek a szavak. hogy sose talál még egy ilyet mint és nem is akar.. de valahol elbizonytalanítottak másrészt.. a többi mondataival... ezért vagyok összezavarodva és már az is megfordult a fejembe hogy inkább lemondom az egész utat.. de akkor meg minden marad a régiben. titkolózás idegesség stb.. és egy idő után erre rámenne a kapcsolatunk.. egyáltalán el lehet valakit érzelmileg teljesen felejteni ennyi idő alatt h 5 évet együtt voltatok és nem úgy váltok el hogy szakítás vagy veszekedés .. hanem úgy mint mi... ?
2011. aug. 13. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!