Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem életem első Szerelme. Májusban volt egy nagy vitánk. Azóta eltávolodtunk egymástól. Azt mondta, nagyon szeret és még meg fogom ezt köszönni neki. Vissza szeretném őt hódítani, de hogyan?

Figyelt kérdés
Szeret engem, de azért szakít velem, mert komolyodnom kell, máshogy kell látnom a dolgokat, azt szeretné ha mindketten változnánk. Azt mondta, hogy legalább fél év kell nekünk.... Én viszont nem tok fél évet várni, mert imádom.... Segítsetek
2011. júl. 10. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

bízz benne. és nőjj fel.

hány évesek is vagytok?

2011. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze, ami így eltávolított titeket? És szerinte miben kéne neked változnod? Bocsi, ha indiszkrét vagyok, de jó lenne tudni, hogy segíteni tudjunk. :)
2011. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én 17 éves vagyok ő meg 16 éves. Azon vesztünk össze, h én túl sok vagyok neki, és túl sokat telefonálunk egymásnak. Tehát egymás nyakán lógtunk. Igen ám, ez volt a kezdeti probléma, de utána minden kitört belőle. Az a helyzet, hogy fiú létemre elég érzékeny vagyok. Amikor összevesztünk, rosszul lettem. Elkezdett zsibbadni mindenem, az ájulás határán voltam. Ez volt májusban, azóta távolodunk egymástól, egyre többet vitáztunk. Úgy értette, hogy változzak meg, hogy ne legyek papucs. Hogy tudjak a sarkamra állni. Én a békülés érdekében nagyon sokszor bocsánatot kértem, pedig ő volt a hibás. Nagyon sokszor megbocsátottam neki. Anyós-jelöltem azt mondta h én olyan vagyok, h ha kiraknak az ajtón az ablkaon mászok vissza.
2011. júl. 10. 18:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta, komolyodjak meg, tudjam átértékelni a dolgokat.
2011. júl. 10. 18:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah és amit a legjobban utál bennem, hogy féltékeny vagyok.
2011. júl. 10. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha az volt a baja,hogy nagyon a nyakára jártál akkor adj neki 1 hónapot hogy nem is keresed.

Tudom nehéz de ez a megoldás.

Én már elkövettem azt a hibát, hogy szakítás után rögtön a nyakára jártam 2 naponta és ettől csak még rosszabb lett.

Mondták, hogy hagyjam a fenébe és ne keressem. 2 hónap után ő írt nekem,hogy mi van velem és lehet, hogy újra összejövünk.

2011. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Remélem h így lesz veled is és velem is :) Sok szerencsét és köszi a tippet. Csak az a baj h azt mondta h változNUNK kell. Annyira remélem h egy kis idő múlva újra együtt leszünk.
2011. júl. 10. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ebből is lehet tanulni, hogy bármennyire is hiányzik meg szereted a csajt nem kell vele túl sok időt tölteni. Mert nálunk az volt, hogy marha sokat tanult és kb péntek-szombaton volt csak szabadideje és akkor meg mindig velem volt és nem jutott ideje a barátaira és elege lett.

SMS-t küldeni arról, hogy mennyire szereted nincs értelme, mert tudta, hogy mennyire szereted mikor szakított veled és ennek ellenére is szakított.

2011. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De végül is egy szakításhoz két ember kell. Nem lehet csak a másikat hibáztatni, magamba kell szálljak és változtatnom kell, így biztos sikerem lesz. :) Erre jöttem rá...:D
2011. júl. 11. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!