Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A legjobb Barátomba azt hiszem szerelmes vagyok, de nem merek lépni mert félek hogy akkor már nem leszünk jóban . Lécci írjatok nagyon fontos és csak normálisan

Figyelt kérdés
Szerintem ő is vonzódik hozzám .... igazából már átléptük a Barátság határát mert sokat találkozgatunk kettesben és akkor smárolunk egyfolytában ... de ő azt mondja hogy csak azért mert ez mindkettőnknek jó és nincs kötöttség .... de én szeretném ha lenne köztünk valami komolyabb. De miközben sokat találkozgatunk mindig zaklat hogy keressek neki barátnőt . Mit tegyek ???
2011. aug. 13. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű hogy nem kellesz neki komolyabb dolgokra,nem sok mindent tehetsz,csak kihasználni fog azt garantálom
2011. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Lion ***** válasza:
jéé, én éppen ebben a cipőben járok/jártam... Felejtős... :S
2011. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már így sem vagytok barátok. onnantól kezdve, hogy valaki többet érez, a barátság véget fog érni heteken belül.. ez tapasztalat :S Mondd el neki, hogy mit szeretnél, neked mi lenne a jó, és próbáljatok megoldást találni a helyzetre, mert ez csak téged fog kínozni, ha így megy tovább
2011. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátságnak már vége de sztem nincs fiú lány barátság nincs am mond meg neki hogy többet akarsz döntsön!!


Aty19

2011. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha smárolsz vele az már nem barátság, sőt az nem barát aki kihasznál
2011. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!