Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha még nincs pasim? (bővebbenlent. )

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a baráti körömbe szinte mindenkinek van pasija illetve már volt és ez annyira zavar... tudoom most mindenki majd írja h mit akarok hisz 15éves vagyok meg mittudomén de akkor is ... és nekem még nem is volt az a nagy szerelem :( lehet h velem van baj ?
2011. aug. 13. 01:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
nyugi, engem nem zavar
2011. aug. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem, csak nem vagy elég érett hozzá. Ne aggódj! Majd megtalálod a szerelmed. :)
2011. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Addig örülj amíg nincs! Mocskos féreg az összes..
2011. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
énis 15 éves vagyok , és nagyon sok lány haverom van. bármi baj van hozzám fordulnak hogy segíccsek ebben vagy abban , de barátságon kívul mást nem nagyon akartak tolem sose. Engem is nagyon zavart de igazábol azzal nyugtattam magam hogy az egész csak ido kérdése. Kicsit tobbet viccelodok szebben oltozkodom, és egy ido után majd csak egyzer osszejon. Meghát nem csak az a lényeg hogy legyen pasid/csajod akivel felvághatsz a barátok elott, hanem hogy egy kis szeretet is tápláljatok egymás iránt :D lehet hogy ez egy kicsit okosan hangzik így. De én mindig így gondolkodtam ( egyépként fiú vagyok)
2011. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha van kedved szívesen megismerkednék veled. Talán épp ezért vagyok még mindig fent neten, mert te vagy az én párom. :)


Nem tudok neked írni, írj nekem és ismerkedünk. :)

2011. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
lehet, bocsi de nem szeretnék így internetek keresztül ismerkedni :)
2011. aug. 13. 01:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont emiatt nincs pasid :P

Amúgy meg hova akarsz sietni?

Én 19/F vagyok és nem volt még barátnőm, és lám, mégis még itt vagyok élek és nem szakadt rám az ég. Szóval nem verseny ez, hogy nekik van, neked meg nincs...

2011. aug. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem nagyon merek interneten ismerkedni mivel olyan sok szörnyű történetet hallottam már:SS
2011. aug. 13. 02:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mond csak, akarsz te egyáltalán pasit? Mert ha nem, akkor nem kell itt aggódni miatta. Ez nem olyan, mint a cigi, hogy ha mindenki rágyújt, akkor te is. (Megjegyzem az sem kötelező, söt...)

2011. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj még. Fiatal vagy, hidd el, sokan fognak még szerelmet vallani neked. Egyik barátnőm 16 éves korában egyedül volt, rá egy évre pedig egyszerre többen is elkezdtek neki udvarolni. Az nem baj, ha nem volt nagy szerelem. Nekem se, mégis itt vagyok :D Különben is, csak a gond van velük. Én még örülök is, hogy nincs. Jó baráti köröm van, úgyhogy ennyi.

14L

2011. aug. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!