Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha még nincs pasim? (bővebbenlent. )

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a baráti körömbe szinte mindenkinek van pasija illetve már volt és ez annyira zavar... tudoom most mindenki majd írja h mit akarok hisz 15éves vagyok meg mittudomén de akkor is ... és nekem még nem is volt az a nagy szerelem :( lehet h velem van baj ?
2011. aug. 13. 01:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
cigizni sem cigizek csak olyan hülyén érzem magam hogyha beszélnek a pasikról én meg semmit se tudok mondani ..
2011. aug. 13. 11:52
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy 16 éves csaj vok és nekem sem volt még soha pasim még nem is csókolóztam és én se vok ronda.Tudom milyen érzés és én sem értek egyet azokkal akik szerint még ráérsz. Mert telnek múlnak az évek és mi van ha egyedül maradsz(maradunk).Nem hitegetem magam azzal h ráérek mert végül is ha 100 évvel előbb születtem volna már férjnél lennék úgyh teljesen természtes ha vágysz egy fiúra. Sajnos pasizós tippekket nem tudok adni mert én se vok túl jártas :D. És nem tom h ez mennyire vigasztal de ne aggódj vannak sorstársaid.
2011. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!