Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti unalmasnak találjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti unalmasnak találjátok a túl tökéletes kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Vagy inkább legyen szenvedélyesebb?
2011. aug. 13. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
hát a szenvedély sosem árt :D
2011. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szenvedély része a tökéletes kapcsolatnak(:

Mivel a tökéletesség objektív fogalom, sosincs olyan, hogy túl tökéletes. Mindenki mást tart annak, nem?

2011. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
100%
szenvedély nélkül nincs tökéletes kapcsolat.
2011. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletesség.
2011. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. XD Mármint olyan kapcsolat melyben mind két fél arra törekszik h minél jobban megfeleljen az olyan feltételeknek melyeket párkapcsolati tanácsadók javasolnak. Mert olvastam egy tanácsadótól h milyen a jó kapcsolat és unalmasnak tűnt. Számomra hiányzott a legfontosabb: a szerelem. De Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. aug. 13. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki a párkapcsolati tanácsadóknak akar megfelelni, az már régen rossz. Vagy akkor álljon össze a párkapcsolati tanácsadóval.

Még nem volt kapcsolatom, de én nem úgy képzelem el, hogy akkor egy listával indítok egy kapcsolatot, hogy ilyennek és ilyennek kell lenni. Ez szerintem baromság. A 2 félnek kell megbeszélni, hogy mit szeretne és mit vár el ettől a kapcsolattól és nem egy ,,szakértőnek" az okosságait bemagolni és az alapján élni a kapcsolatban.

2011. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy tökéletes kapcsolat, mert egy ember sem tökéletes. Szerintem rossz, ha nincsenek viták, mert az azt jelenti, hogy csak gyűlik, gyűlik az emberben a feszültség és egyszer csak majd kitör és az nagyon rossz tud lenni. Akár még szakításhoz is vezethet. Leginkább azzal vitatkozunk, azzal veszekszünk, akit a legjobban szeretünk.
2011. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!