Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létrejöhet-e valakivel ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létrejöhet-e valakivel ilyen körülmények közt normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt kapcsolatom. Mindig valami más volt fontos, a tanulás, az érettségi, nem is volt annyi önbizalmam, mert nem voltam nőies és szép. Lényeg, hogy nem jött össze, persze közben magányos voltam és vagyok most is. Mindig vágytam egy kapcsolatra, valakire akit szerethetek és aki szeret, de most hogy változtak a dolgok, a tanulás nem tölti ki minden időmet, a szüleim se fognak olyan szigorúan, mehetnék ide-oda, lenne lehetőségem ismerkedni. Szóval annak ellenére, hogy a lehetőségem meglenne hogy ismerkedjek én félek. Rengeteg kételyem van, mindig is vágytam valakire, úgy éreztem hiányzik valaki az életemből. Most mégis nem tudom lehetne-e jelen körülmények között egy normális, tartós, erős, stabil párkapcsolatom. Mert rengeteg minden megváltozott körülöttem mostanában és én is megváltoztam. Régen határozott elképzeléseim voltak a jövőmet illetően, de ma ez már nem így van. Megmondom őszintén fogalmam sincs mit akarok, se munka, se magánélet terén. Néha úgy érzem akár már most képes lennék férjhez menni és gyereket szülni, ha olyan férfival találkoznék aki levesz a lábamról és bízom benne és szeretjük egymást. Ugyanakkor nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán akarok-e gyereket, házasságot, férjet. Néha úgy érzem ezek a dolgok nekem nem valóak. A munka terén se tudom mit akarok kezdeni magammal. Volt egy elképzelésem, de nem jött össze. Most kezdem az egyetemet szeptemberben de ez csak anyuék megnyugtatására van, hogy legyen egy diplomám, de nem tudom hogy akarok-e egyáltalán azon a pályán elhelyezkedni. Annyi minden van amiről fogalmam sincsen és össze vagyok zavarodva. Ha belegondolok erre még egy kapcsolatot bevállalni nem biztos hogy jó ötlet lenne. Azért se mert így is rengeteg kétséges dolog van az életemben jelenleg és nem tudom mi lesz a jövőben, és azért se mert nem biztos, hogy szívvel lélekkel tudnám csinálni, hogy egy jó kapcsolatot tudnék kialakítani, mert egy kapcsolatért, ha azt akarjuk hogy jó legyen sztem meg kell dolgozni. Viszont ha én ilyen labilis vagyok lélekben jelenleg akkor nem biztos hogy menne. Mit gondoltok erről?

Nem tudom lehet-e erre egyáltalán válaszolni érdemben, de jólesett kiírni magamból végre, és köszönöm aki elolvassa és próbál tanácsot adni.

20L


2011. aug. 13. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
LOL. A kérdező nem stréber ettől. Ha nem tudod mit jelent a szó a keresd ki az idegen szavak gyűjteményéből te agyzseniXD A hülyéket meg sehova se veszik fel csak a közmunkára:) A kérdező egy értelmes nő aki halad szóval ne irigykedj 23:06 válaszoló. Saját személyisége is van úgy hogy nem tudom milyen baromságokat írsz ide:) Az lehet saját céljai nincsenek, de mindenkinek van egy saját személyisége. Én beismerem, hogy a tanulás nem érdekelt, de ezért nem mondom az olyanokra hogy stréber. Ezzel azt jellemezted magad, hogy mekkora segg voltál diák korodban:D
2011. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért lényeges ez, de Békés megyében.


Előzőnek köszönöm, hogy megvédett:) Jólesik, hogy nemcsak szerintem más a stréber fogalma.

2011. aug. 15. 20:57
 14/15 anonim ***** válasza:
csak azért kérdeztem, mert én is hasonló gondokkal küzdök. 20/f Sopron
2011. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát ha gondolod beszélgethetünk. Nem ismerkedni akarok ne érts félre. Meg amúgy is nagyon mesze vagyunk egymástól. De talán jó lenne, ha valakivel megoszthatnád a gondodat. Nekem sajnos nemigazán van a kivel erről beszélhetnék. HA gondolod írj privátban.
2011. aug. 15. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!