Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ti ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ti ezt mennyire vállalnátok be?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem külföldön egy srácot. Nagyon tetszik nekem, és ez kölcsönös. A probléma viszont ott kezdődik, hogy nincs internetje (nem internetes távkapcsolatot szeretnék, csak sokkal jobb lenne interneten megbeszélni az aznap történteket stb), de mi smsben beszélgetünk nap mint nap. Tényleg nem olyan távkapcsolatról van szó, hogy nem is találkoznánk, 1 -2 hét múva megyek ki hozzá, a következő hónapban meg ő fog jönni Magyarországra, de ez nem tudom, hogy így hosszú távon internet nélkül meddig működhet. Mert azért anyagilag nem állok annyira jól, hogy napi 10 - 20 smseket elküldözgessek. Ezt meg is mondtam Neki, azóta napi pár smst küldünk egymásnak, de így meg teljesen megőrülök, percenként nézegetem a telefonomat, és azon gondolkodok, hogy mit csinálhat, miért nem ír (holott én kértem meg a kevesebb sms-re)

Volt már külföldi barátom, de Neki volt internetje, és az teljesen más volt.

Mindketten nagyon szeretnénk a folytatást, de ez így nehéz. Hosszútávra tervezünk. Ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 13. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenütt van internetkávézó...
2011. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj meg de szerintem nem lesz jövője ! Amúgy nem hazudott hogy nincs nete ?
2011. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1-2 találkával,és napi szintű telefonnal még talán megoldható úgy ahogy...Bár én nem tudnék bízni így senkiben :) Viszont van akiknél tényleg működik :) Olyankor az egyik fél kiköltözik a másikhoz!Szurkolok nektek!
2011. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nincs netje a mai világban??

Hmm...


Ha annyira akarná, az sms-re elköltött pénzt internetkávézóra is folytatná...


Én így nem mennék bele ebbe amit nem is neveznék kapcsolatnak.

2011. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Internetkávézóban 1 euró/óráért vígan netezhet, Skype-hoz adnak mikrofont is...
2011. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem sincs jövöje,el fog laposodni a kapcsolat.
2011. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt idő, amikor a szerelmesek havonta egy levelet válthattak és mégis lett a dologból valami. Nem az dönti el, hogy van -e nete a srácnak vagy sem. Az, hogy milyen mélyek az érzések.
2011. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Elmondom az én esetem, a tanulságot mindenki vonja le magában. TV2 cheten ismertem meg egy lányt. Tőlem 300 km-re lakott, de már 2 hete smseztünk. Mivel zsákbamacska lett volna a tali, csak úgy voltam hajlandó találkozni vele, ha már hallottam, hogy a vonaton ül. mivel az utazás sokáig tartott, már nem tudott aznap hazamenni, ezért nálam aludt. szimpik voltunk egymásnak, és ettől fogva 3 hónapon keresztül vagy én voltam nála több napon keresztül, vagy ő énnálam. Munkahelye nem volt. + hónap után, mikor jöttem tőle haza, nem vette fel a telefont. nem értettem a dolgot, de nem me4ntem el hozzá vissza. 2 hét múlva sikerült vele beszélnem, összejött valakivel. Úgy gondoltam, ha lekoccolt, annyit sem ér az egész, hogy 300 km-t kocsikázzak a bizonytalanért. Más lett volna a helyzet, ha min. a szomszédos községben lakik.
2011. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!