Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35-45 éves férfiak vállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 éves férfiak vállalnátok? Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Figyelt kérdés

A párom 36 éves... Van két gyereke akiket mi nevelünk.

Jelenleg a páromnak hitelei vannak így azt mondta 5 év múlva lehet gyermekünk (akkor jár le a hitel), amit értek is mert nem tudnánk eltartani a 3. gyereket.

Szóval a konkrét kérdésem az lenne, hg vállalnátok 40 évesen egy harmadik gyereket,mivel a 11 évvel fiatalabb párotoknak még nincs gyereke??? 25/N


2011. szept. 14. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
több baráton házasodott másodszorra 40-45-50 évesen. Szinte mindnek lett még gyereke.A legidősebb 63, neki 2éve született kislánya
2011. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
41 évesen még belefér,bár kicsit késő.
2011. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Túl késő.
2011. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
az én apukám is 37 volt mikor születtem közben első gyereke voltam. sose késő. van akinek 41 évesen jön össze az első....
2011. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Miért lenne késő. Megnézem apámat, 68 éves, Még dolgozik, minden nap sportol, télen síel, nyáron vitorlázik, az unokákkal hatalmas túrákat tesz, tanul velük, vigyáz rájuk, barátokkal bulizik, anyukámmal utazgat.

50 éves volt amikor az első unokája született, simán lehetett volna az apja is. A gyerek már 18 és nagyon jóban van a nagyapjával.

Miért lenne késő 40 évesen egy gyerek?

2011. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nagyon jó. Te is tapasztaltabb leszel öt év múlva, és a gyerekvállalás férfiaknál nem kor, hanem inkább felfogás kérdése.
2011. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Jó akkor meg nézz utána a férfiak ÁTLAG életkorának itthon. Mi van ha meg sem éri a ballagását a gyereknek, hisz 50-65 között hullanak mint a legyek. S most nem a vitorlázós utazgatós ex-managerekről beszélek.
2011. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Én csak attól tartok, hg a párom már most sem az a türelmes apuka típus aki leül tanulni a gyerekeivel... :( Állatába én foglalkozom velük az apjuk helyett...

Szóval ezért tartok egy kicsit attól, hg nehg akkor jusson eszébe hg már nem akar 3. gyereket... Mert hg nehgmár 40 évesen az éjszaka közepén egy síró gyerek ébressze fel... Sajna nem túl türelmes... ezért gondolkodtam el ezen...

De akkor ezek szerint ez nem kor kérdése, hanem természet...

Csak nem 30 évesen szeretnék mindent újra kezdeni ha meggondolja magát... mert akkor már lehet hg nekem is késő lesz...:(

2011. szept. 14. 08:51
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Olyan neveletlen gyerek lesz, hogy már fáj a fejem belegondolni:S 40 év felett már inkább mást kellene.
2011. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Öcsém is ugy született hogy anya 31,mostohafaterom 43 volt (én ekkor már 14).

Simán elbabázott attól hogy 40 felett volt,sőt,legtöbbször ő kelt fel éjjel,tápszer,pelus,etetés,miegymás.

Nem korfüggő a türelem.

2011. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!