Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti milyen pózt szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen pózt szerettek legjobban? Vannak titkos álmaitok, amit inkább csak névtelenül vállalnátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen, van egy titkos álmom...hogy jól pofánverjem az ilyen szadista állatokat....itt gyerekek is vanna bmeg!
2011. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Neked még a farkaspóz való!
2011. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nektek meg mi a bajotok?:D
2011. aug. 21. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy menstruálnak.
2011. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

a kecskét, ami végül is ugyanaz mint a kutya, csak ennél mekegek közben

20/L

2011. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Felmerül a kérdés, hogy amikor valaki feltesz egy tkp. normális kérdést, akkor miért kell őt leoltani.

Főleg amikor az oldal tele van idiótábnál idiótább kérdésekkel.

A véleményem szerint a kérdező arra kíváncsi, hogyan tudna mégnagyobb örömet okozni egy nőtársatoknak (még akkor is, ha ez egy szubjektív dolog és elég kicsi a valószinüsége, hogy az ő párja is arra vágyik, mint amilyen válaszokat itt kaphatna).


Továbbá, mi a lótúrót keresnének gyerekek (irónia), a 18 éves korhatárral ellátott kategóriában. De ha netalán-tán mégis idetévedt valamelyik, mert "véletlenül" ráklikkelt az egyik idevezető kérdésre, amiről ő úgy gondolta, hogy segíthet visszavarázsolni a barbijáról letört lábakat, akkor sem lehet nagy a probléma, hiszen semmi vulgárisat nem írt a kérdező.

Pózolni lehet a kifutón is, tehát akkor modellkedéssel kapcsolatos a kérdés. Ebben az esetben rossz a kategória.

Titkos álmaik pedig a gyerekeknek is vannak...

Pl. van aki szeretné, hogy a barbijának újra legyenek ábai.


És akkor én is várnám a válaszokat, hátha okosodok és egy nőtársatoknak elképzelhetetlen örömet okozhatok a segitségetekkel!

2011. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, most nem nagyon jár erre értelmes lény... Szexpózra gondoltam, és csajom kedvenc pózát tudom, csak kíváncsi lettem, általánosságban mi a népszerű...
2011. aug. 21. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
szopott gombóc póz
2011. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a lovaglópózt, és amikor ugyan ez csak háttal vagyok a barátomnak.:)
2011. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a lovaglópózt szeretem :P
2011. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!