Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok a párotoknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak ha megcsalnátok? 22/L

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem miért?
2011. aug. 13. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem csalnám meg.
2011. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Tőlem már a megcsalás gondolata is idegen, nagyon szemét húzásnak tartom. Szóval erre a kérdésre nehéz válaszolni, de úgy gondolom, hogy elmondanám, mert az a minimális tisztesség.

19/F

2011. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ha lenne párom életembe nem hagynám ell de ha ő elhagyna beledöglenék már :S
2011. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos én idáig majdnem minden bnőmet megcsaltam, és nagyon bánom is (persze csak egy részem), mivel egyikel se volt az igazi, így mindig mást kerestem. Soha nem volt pofám bevallani. Hát ez a saját gyengeségemre vall :/
2011. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 x) ***** válasza:
Először is ha megcsaltál valakit: Kurrvaa! És másrészről aki megcsalja a párját az tartozik annyival hogy elmondja. Így egyébként is nagyobb az esély hogy megbocsát mintha utólag jönne rá..
2011. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem csalnám meg. Szerelmes vagyok belé, és soha nem is akarok máshoz érni rajta kívül, mert csak Ő kell. Ha pedig nem lennék már szerelmes, akkor szakítanék előbb...

De tegyük fel, hogy már nem vagyok szerelmes, de 1000 km választ el minket egymástól, így nem tudok vele élőben szakítani, viszont beleszeretek valaki másba. Ez esetben inkább szakítanék vele skype-on, vagy telefonon, felvázolva a helyzetet, hogy megváltoztak az érzelmeim, minthogy megcsaljam. Ennyi tisztelet lenne bennem valaki iránt akivel több éven át egy párt alkottunk és nagyon szerettük egymást.

Tegyük fel, hogy egy buliban valamilyen szert kevernének az italomba, aminek hatására öntudatlan állapotba kerülnék, és ekkor megcsalnám a páromat (bár ez is valószínűtlen, mivel nem megyek nélküle bulizni), majd később megtudnám, mit tettem. Ekkor elmondanám neki, mi történt.

Nem látom értelmét hazugságban élni, és annak sem, hogy valaki úgy legyen együtt a párjával, hogy nem szerelmes belé és nem csak Ő létezik számára.

20/L

2011. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
egyszer volt velem ilyen. annyira hisztizett-féltékenykedett, h mérgemben megtettem akire féltékeny volt. nem vallottam be, mert összetörte volna; ellenben segített, h később ne húzzam fel magamat, ha féltékenykedés volt... szóval nem bántam meg, de többé nem tennék ilyet.
2011. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24f
2011. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem csalnám meg... 1 részt ,mert szeretem,másrészt,ha már nem szeretem nem vagyok vele....
2011. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Együtt kell értenem az előző felszólalóval. A megcsalás nem eltitkolható egy párkapcsolatban. A legintimebb, legbelsőségesebb tabut lépted át amit csak lehet.

Diagnózis: nem szereted eléggé ezért keresed az újabb kapcsolatokat

Gyógymód: amíg nem tudsz felnőni egy komoly kapcsolathoz addig ne kezdj bele hosszútávú együttlétbe

2011. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!