Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok igazán mély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok igazán mély hatást gyakorolni a lányokra?

Figyelt kérdés

Hali!


23/f vagyok. Következő a problémám. Fogjuk rá jól tudok csajozni, mert annyira nem nézek ki rosszul és viszonylag jól elő tudom adni magam. Szóval le tudom beszélni a bugyit a legtöbb lányról, de ez csak gyakorlás kérdése. Van egy lány, akivel most ismerkedtem, és áradozott arról, hogy milyen intelligensnek, jóképűnek, és viccesnek talál, hogy milyen választékosan fejezem ki magam, stb., de mégis arról panaszkodott egész este, hogy már megtalálta a lelki társát, akinek nem ő kellett. Éreztem, hogy utána vágyakozik, és hiába tudtam volna megd*gni aznap este, rosszul éreztem magam pótlékként. És ez már a sokadik ilyen helyzet volt. Rögtön elgondolkoztam, hogy nekem ilyet lány sosem mondott, hogy a lelki társa vagyok...Valami hiányozhat belőlem, hogy hiába tudom őket ágyba vinni, nem vagyok képes "megfogni" őket és ez olyan szar. Mert igazából nekem csak egy lány kéne, akit szerethetek, de legtöbbször egész az egyszerű, semmi kül srácokat találják különlegesnek, sőt néha a kifejezetten béna töketlen srácokat, én meg csak ilyen jó szórakozás vagyok a legtöbb lánynak. Mi lehet a baj?

Létezik ilyen, hogy valaki "túl normális" és ezrét unalmas?


2011. aug. 14. 01:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15/F Tanics nekem is valamit pliz :D
2011. aug. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát barátom az a helyzet, hogy csak a külsőd fogja meg a csajokat és a belsőd nem érdekli őket vagy a belsőddel nincs rendben valami.
2011. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Azt megcsinálhatnád, hogy egy lány aki iránt érzel vmit, ahhoz kedves és segítőkész, de amit leírtál annál a lánynál igaz lehet a mondás, hogy ,,Aki szeret téged azt semmibe veszed, aki meg semmibe vesz, azt szereted nagyon" :(
2011. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
költs többet az öltözködésre
2011. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert mély hatást nem szó szerint kell gyakorolni... Ne haragudj, de csak egy játékszer vagy a nők számára akibe nem szerelmesek. És miért is lennének ha azt látják, hogy csak szórakozni akarsz velük.... Nem hiszem, hogy sok lány volt aki tényleg szeretett volna... Ha nem úgy állnál hozzá, hogy hamar lekerüljön a bugyi akkor talán lenne esélyed egy másmilyen mély hatásra.
2011. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy testileg rendben vagy, és lehet, hogy lelkileg annyira még nem. Szerinted elég romantikus vagy? Lehet, hogy kellene egy lány barátot szerezned, akivel a lelki dolgokról tudtok beszélni, hogy mi kell egy lánynak lelkileg. Ezt mondjuk le tudjátok úgy boltplni, hogy te meg elmondod a lánynak, hogy mi kell egy pasinak:))
2011. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hmm, ez nem rossz ötlet. Te utolsó, te lány vagy? :P
2011. aug. 14. 01:15
 8/14 anonim ***** válasza:
hát igen:)
2011. aug. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lenne kedved boltolni? Csak mert nem látom az emailed:) Ha van kedved, majd légyszi dobj át nekem egyet, és akkor osszuk meg egymással az ellentétes nem titkait haha;)
2011. aug. 14. 01:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Édes vagy:)Nem nagy titok ám. A fizikában a haverok tudnak segíteni, viszont a lelki dolgokban a lányok. Legyél nagyon udvarias azzal a lánnyal, akitől többet akarsz. Én má' öreg vagyok ahhoz, hogy tanácsokkal lássalak el, de biztos találsz olyan lányt, aki segíteni fog Neked.
2011. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!