Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szívesen összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szívesen összejönnétek egy olyan lánnyal, aki pl. a csípődobást és a válldobást is szeretné gyakorolni rajtatok?

Figyelt kérdés

170 cm 55 kg

17/L

Csak a lehetőségre vagyok kíváncsi! Elriaszt vagy bejön, ha a (leendő) barátnőd judozik? És esetleg rajtad is "gyakorolna" 1-2 fogást, persze csak szelíden? Szívesen tanulnál tőle fogásokat vagy inkább elriasztana, ha a barátnőd lenne az erősebb vagyis inkább ügyesebb, technikásabb egy harcművészetben? És Ő tudna neked technikákat mutatni? Kellemetlenül éreznéd magad vagy inkább büszke lennél, hogy ilyen bnőd van?

Kort légyszi írjatok!


2011. aug. 10. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyszerre mind a kettő , kellemetlenül érezném magam hogy erősebb de közbe büszke is lennék rá :) amúgy össze jönnék ilyen lánnyal
2011. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lol. Én fehér övesen gyakoroltam csípő meg válldobást omg!
2011. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szívesen gyakorolnék vele :D És talán jó edzőtársat is látnék benned :D
2011. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak fehér övesen kell a technikát fejleszteni. Azon mindig van mit javítani, jobb ha tőlem tudod...
2011. aug. 10. 23:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát most már mindegy Katonai suliba járok ahol a Katonai Közelharcot tanulom...
2011. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért zavarna, hogy jobban judozik. Ha utcán megtámadnak, úgyis nekem kell megvédenem őt.

18/f

2011. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez jóó. én simán benne lennék és örülnék is ha mutatnál 1-2 dolgot. :) bár nálam nem lennél se erősebb se ügyesebb, max dobásokban.. :D

17\f

2011. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia.Hogy hínak? :):)
2011. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát ha nem napi szinten 10x vág földhöz hanem egyszeregyszer poénbol elszorakozunk persze mit zavarna...bár 190cm meg 100kg vagy szal nem olyan egyszerű dobálni:D de kb nem oszt nem szoroz
2011. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ha nem napi szinten 10x vág földhöz hanem egyszeregyszer poénbol elszorakozunk persze mit zavarna...bár 190cm meg 100kg vagyok szal nem olyan egyszerű dobálni:D de kb nem oszt nem szoroz
2011. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!