Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy 18 éves korától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy 18 éves korától egy férfi élete végéig együtt marad a barátnőjével?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta nekem, sosem akar mással lenni, csak és kizárólag velem. Nem érdekli egyetlen lány sem, sosem fogja, csakis én. Évek múltán pedig el akar venni feleségül. Már egy éve együtt vagyunk és azóta boldogok vagyunk, még ha néha vitázunk is. Létezik ilyen, hogy együtt marad velem, amíg csak élünk? Annyira boldog lennék, ha megtörténne!


19/L


2011. aug. 14. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

annyira boldog lennél? ésha jövő héten haltok meg?


amit mond az szép de szerinted egy férfi hány nőnek mond ilyet?egy nő hány férfiről gondol ilyet?rengetegről....

2011. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mimano ***** válasza:
Ne legyél naív, biztosan van ilyen, de szerinted mennyi az esélye, hogy pont veletek lesz ez? Még nagyon fiatalok vagytok, ne is gondolkodjatok még a házasságon.
2011. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát kérdezz meg kb. 100 év múlva ;) 24/F

bár ez a lányon is múlik és 1 évből még ne vonj le következtetéseket. láttam már párokat 5 év után szétmenni, pedig nem volt 3. fél a képben. nagyon sok tényező játszik, de ha minden körülmény adott, akkor szerintem lehetséges. egy biztos: hinnünk kell magunkról és a párunkról is, h így lesz.

2011. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
létezik, ugy hivják, hogy BELERAGADNI EGY KAPCSOLATBA. a barátod azt hiszi, hogy nem találna jobb nöt, mint te. elég gyenge jellem. régen nyilván ez volt a szokványos, mert nem értek rá az emberek a társkeresésre, és a házasság is inkább egy gazdasági társulás volt a családfenntartásra.
2011. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Móókuci ***** válasza:
100%

Szüleimnél pont igy van. (Már óvoda óta ismerték egymást.)

18 évesen elkezdtek járni. 4 évre rá összeházasodtak és azóta is boldogan élnek.

2011. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre törekszem, én is pont egy évnél járok.

Aki szerint meg gyenge jellem az, aki képes lenne egy nővel leélni az életét... röhej.

2011. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg van ilyen, bár tény, hogy igen ritka.

Van egy ismerősöm aki 17 évesen ismerte meg a barátnőjét, szerelem, minden. Aztán néha szétmentek, mert azt hitték kell az újdonság, kell valami más is, de képtelenek voltak egymás nélkül élni, mert ők egymásba voltak szerelmesek és nekik komolyan nem kellett más. Most 24 éves és még mindig vele van, és én életemben nem láttam szerelmesebb pasit, pedig nekik nem is friss a kapcsolatuk. Szerintem megtalálhatod a nagy őt fiatalon is, csak kicsi rá az esély. És akkor se feltétlenül veszed észre, hogy az a nagy ő.

20L

2011. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges. Mondjuk minden kapcsolathoz úgy kell hozzáállni, h ez örökké tart :)

19/L

2011. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért kell ilyen gonosz vészmadárnak lenni, hogy úgysem maradnak együtt? Eleve úgy kell nekiindulni egy kapcsolatnak, hogy örökké-vagy legalábbis soká-fog tartani. Elméletileg két szerelmes ember így gondolkodik.
2011. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges... Tudod nagyon sok ismerősöm és barátom szülei ismerkedtek meg ebben a korban... Az én szüleim is. És még mindig együtt vannak. Bár manapság más világot élünk szóval...
2011. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!