Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy 18 éves korától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy 18 éves korától egy férfi élete végéig együtt marad a barátnőjével?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta nekem, sosem akar mással lenni, csak és kizárólag velem. Nem érdekli egyetlen lány sem, sosem fogja, csakis én. Évek múltán pedig el akar venni feleségül. Már egy éve együtt vagyunk és azóta boldogok vagyunk, még ha néha vitázunk is. Létezik ilyen, hogy együtt marad velem, amíg csak élünk? Annyira boldog lennék, ha megtörténne!


19/L


2011. aug. 14. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne a normális alapból, főleg ha már a házasságról is beszéltek. Attól, hogy ma minden "eldobható", meg kell és meg lehet tartani az ilyen remek kapcsolatokat szerintem. :) 19/L
2011. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tizenhét voltam, amikor összejöttem a barátommal, ő huszonhárom... több mint nyolc éve vagyunk együtt, most már jegyesek vagyunk , jövőre tervezünk gyereket is.


És nem vagyunk nyomik, nem ragadtunk bele egy kapcsoltba. Fel se merült abban, aki ezt hangoztatja, hogy létezik szerelem is a világon? Persze ő gondolom csak álmodhat róla...

2011. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

mintha csak én írtam volna ezt :O folyton ezen gondolkodom.Az én barátom is mindig aztmondja,hogy neki nem kell más.Ilyenkor szoktam neki mondani,hogy mivan akkor ha jön egy másik lány? jbbb mint én? és erre azt szokta felelni,hogy az el is megy,ahogy jött :) mi másfél éve vagyunk együtt és jövőre szeretnénk összeköltözni,ha 18 leszek :) bízom benne,hogy mi is az egyike vagyunk azoknak,akik örökre együtt lesznek.. igaz,hogy sokszor szétmentünk,de ahogy már az egyik válaszban olvastam,mindig összejöttünk,mert nembírtuk egymás nélkül 1 hétig sem.A mi célunk,hogy bebizonyítsuk az embereknek,hogy létezik örök szerelem.. csak hinni kell benne :) A rosszakarókra meg nem kell hallgatni,mert csak irigyek.

17l

2011. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én és a párom 7 éve, hogy együtt vagyunk, én 14 ő pedig 23 éves volt, mikor megismerkedtünk. Sokan lenéztek, már csak a korkülönbség miatt is, sok rosszat kaptunk.De én azt mondom, hogy ha két ember szereti egymást akkor nem számít semmi. Egy kapcsolat két emberen múlik akik alakítják:). Én személy szerint hiszek abban hogy létezik örökké tartó kapcsolat.

Üdv: egy 4,5 hós kislány anyukája, és egy szuper férfi párja:):):)

2012. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!