Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mond már nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mond már nekem olyan szép és kedves dolgokat?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Nagyon jól megvolzunk, boldogok voltunk. Nemrég nagyon összevesztünk, és szakítottunk pár napra. Most megint összejöttünk, de megváltozott. Nem bújik annyit, nem mond nekem kedves dolgokat. De azt mondja hogy ugyanúgy szeret, és amikor beszéltük hogy megint összejöjjünk, elsírta magát, meg stb....de most nem tudom mirt ilyen rideg felém....
2011. aug. 14. 15:48
 1/8 A kérdező kommentje:
ha felhozom neki, azt mondja hogy nem tudja miért van így, de majd változtat rajta.
2011. aug. 14. 15:52
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még kell neki egy kis idő, amíg feldolgozza magában ezt az egészet. Gondolok itt arra, hogy nagyon összevesztetek, szakítottatok egy kis időre, és amíg ez nem csillapodik benne, addig nem tud olyan lenni,mint régen.

Szerintem ez az oka.

2011. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
idő és nagyon sok kedveskedés-szeretet kell neki, h újra teljesen megnyíljon. ennyi.
2011. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. : ) én meg már itt agonizálok, kössz a megnyugatást :D
2011. aug. 14. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
velem is mindig ezvan mielőtt szakítok a nőmmel... ihi :D kikell szopnod a seggét vagy elhagy :D
2011. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hahaha -.-" ha az emberek akik körülvesznek le se szarnak, a (semmi) humorérzékedet ne itt gyakorold....keress egy falat!
2011. aug. 14. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Idő kell neki!! És szeresd nagyon, de nagyon... ne engedd elmenni a párod ha szeretitek egymást.... én drukkolok nektek!
2011. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi : )
2011. aug. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!