Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el, vagy még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy még van esély egy párkapcsolatra vele?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel már március óta beszélgetünk. Ismertem már előtte is látásból, talán pont azért írtam neki én először. Nagyon sokat beszélgettünk, és találkoztunk is és nagyon jól kijövünk, de valahogy nem lépünk egyről a kettőre. Már egy kicsit lemondtam róla. De mégis azt érzem, hogy több is lehetne közöttünk, de ezt tettekben nem fejezi ki.Igaz, hogy félénk, de akkor is ő a pasi. 19,L.
2011. aug. 14. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
idő kell.. velem is ez volt
2011. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is ido kell. Legy turelmes, de kozben ne felejtsd el a sajat eletedet elni. Nem lehet, hogy esetleg nem biztos benne, hogy bejon-e neked es ezert nem lep?
2011. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló és most mi van veled?

És igen, ezen már én is gondolkozta, ez így egy ördögi kör, ő sem mer, mert azt hiszi és én sem merek mert azt hiszem...hát talán nyilvánvalóbb jelzéseket adok neki.

2011. aug. 14. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lép és nagyon rá vagy kattanva, akkor kezdeményezz te. A nagy egó nem kedvez a szerelemnek. :)
2011. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!