Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI EZ? Valaki mondja el a véleményét.

Figyelt kérdés

4 hónapja járunk a barátommal, de vmi kezd elromlani, megritkultak a találkozások, max. 2x ha felhív, akkor is 2,3 percet beszélünk. Régen olyan kedves volt, meg mondott minden szépet, mostanában semmi...

Ti is úgy látjátok, hogy itt valami gubanc kezd lenni?


2011. aug. 14. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy van egy harmadik...
2011. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Talán csak eltűnt az a rózsaszín felhő ami a kapcs elején volt.
2011. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Erősen elképzelhető, hogy van egy 3.
2011. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hát én örülnék neki,ha napi 2x hívna fel a barátom!
2011. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tartod fenn az érdeklődését, szépen lassal elválnak útjaitok.
2011. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

mintha saját magamat olvasnám..eddig mindig mondta hogy hiányzom neki stb most meg már semmi.

Szerintem ne gondolj ilyenekre én is mellőzöm az ilyen gondolatokat. Biztos túlreagáljuk az egészet:)

A fiúk/férfiak ilyenek. Eleinte bókolnak ezerrel, hogy megszerezzenek minket, eltelik pár hónap aztán már nem bókolnak csak ritkán. Nincs is ezzel baj, csak mi lányok gondoljuk azt, hogy már nem szeret stb... Remélem hogy neked sem és nekem sem lesz baj a kapcsolatunkban :)

Sok szerencsét!

17/L

2011. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam, írok most neki egy üzenetet, mert nemrég beszéltünk telefonon és megint olyan semmi volt az egész, hogy teljesen kiborított, nagyon rosszul esik. Megírnám, hogy megváltozott, és hogy legyünk őszinték egymáshoz, és hogy inkább ne is reagáljon csak gondolkodjon el. Mit gondoltok írjak neki?
2011. aug. 14. 22:18
 8/19 A kérdező kommentje:
Régen nekem is mondta, hogy hiányzom, elég sokszor, a múlt héten egyszer láttuk egymást azelőtt egyszer sem mondta...
2011. aug. 14. 22:19
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne! Legközelebb, ha találkoztok személyesen, akkor kérdezd meg. Akkor látni fogod a reakcióját.
2011. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De nem bírok elaludni így esküszöm, muszáj leírnom vagy nem tudom, annyira elkeserít, ha nem is reagál...megbolondulok.
2011. aug. 14. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!