Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hallottam a Reductil fogyókúrá...

Hallottam a Reductil fogyókúrás tablettáról és el szeretném kezdeni szedni. Veszélyes? Van a férjemnek egy orvos ismeröse és neki kikértük a véleményét ö igazán ellene van, mert azt mondja, hogy 40 éves korra máj és vese problémám lehet.

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én ugyan csak biológus vagyok, de szintén nem ajánlanám. Valóban okozhat máj és veseprobémát, de sokkal nagyobb gond viszont, hoyg terheli az érrendszert és a szivet, éppen ezért magas vérnyomás, vagy szívrendellenesség esetén szedni tilos, mint ahogy öregeknek és 18 év alattiaknak is.Depressziós, vagy arra hajlamos emberek sem szedhetik. További gond, hogy mivel viszonylag új gyógyszer, hosszútávú hatás nem vizsgált és nem ismert. Emelett kb négy hét alatt tolerancia is kialakul.

Szóval csak akkor szedd, ha tényleg nem érzel magadban annyi akaraterőd, hogy saját erődből fogyókúrázz.

2008. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Én is próbáltam pár éve, akkor volt egy doboz 8 ezer Ft, ha jól emlékszem. De nem vált be, ugyanolyan éhes voltam, mintha nem szedtem volna semmit. Utána próbáltam az Adipex-et, egy havi adagot rendeltem postán, ez elég volt ahhoz, hogy elkezdjek fogyni. Azóta nem szedem a gyógyszert, de lement 15 kg. Nekem nem lett tőle semmi bajom, mondjuk nem is szedtem be sokat, de hallottam rossz példát is, úgyhogy tényleg alaposan gondoljátok meg!
2008. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Sose szabad gyógyszerrel fogyni!A saját tested teszed tönkre a semmiért. heti 3szor 40 perc mozgás és egy jó étrenddel heti 1 kg lemegy és emellett az egészség nemhogy csak megmarad, de még javul is! és nem csak 4-5 hétig hanem akár 12-15 hétig is. ha érdekel bővebben írj mailt (személyi edző)
2008. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Én 2 hónapig szedtem a 15 mg-os Reductilt. 10 kilót dobtam le. Azóta nem szedem, mert én is félek hogy valmai gáz lesz, de megtanultam az alatt a 2 hónap alatt hogy hogyan kell étkezni. :) Szerintem ha nem szedi az ember évekig, (egy évig lehet szedni max.) akkor csak nem teszi tönkre a szerveimet?? Minden esetre nekem bejött és még élek!

ÜDv. Sok szerencsét!

2009. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam a 15mg-osat. Az most 12000.- Ft.Csak jót tudok írni róla,másfél hónap alatt lement 10 kg.Első 2 hétben megrendeltem hozzá a Gastroyal fogyókúrás menüjét,ami reggeli,ebéd,vacsora.Így semmi éhséget nem éreztem,kiürült(beszűkült)a gyomrom,a többi már "gyerekjáték volt.Ez tavaly nyáron volt,azóta nem vigyáztam,igaz 2 kg visszajött.Ha idegenkedik valaki ettől az erős fogyóbogyótól,van a Reductill 10mg-os változata is.Az 8000-ft.
2009. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Én a Reductil tesóját szedem, a LIndaxát.

A Lindaxához annyit fűznék hozzá, hogy a kolléganőimmel ezzel fogyózunk jelenleg. Mivel nekünk ülő munkánk van, és a család mellett nagyon nincs idő és energia a sportra, inkább a hízlaló ételek elhagyása és a Lindaxa szedése mellett döntöttünk. A tapasztslatok jók, havi 5-6 kg garantált. Annak nem jó a gyógyszer, aki 4 kg-nál kevesebbet fogy egy hónap alatt. Én nagyon örülök, hogy elkezdtem, mivel pajzsmirigy probléma miatt egy év alatt 35 kg-ot szedtem fel, az önbecsülésemen kívül az izületeim is tönkrementek. ekkora súlyfelesleggel a sport öngyilkosság, főleg az izületeinket lehet egy életre tönkretenni. Már fogytam 11 kg-ot, és most lájtos tornára járok, fokozatosan emlem a terhelést. A gyógyszer mellett szerencsére az ember nem is kívánja a magas energiatartalmú ételeket, így könnyebb a diéta is. Én 16 éves korom óta diétázom, mozgok, aktívan sportoltam (heti 5 edzés)voltam tíz évig vegetáriánus, de a stressz kicsinált. Most azért küzdök, hogy az önbecsülésem mellett 30 fölött képes legyek magam olyan állapotba hozni, hogy babát vállalhassak. Perzse nem szabad észnélkül a végtelenségig szedni részben a tolerancia miat, részben amiatt, hogy mégiscsak a központi idegrendszerre hat, és ezáltal az egész szervezetre, ráadásul "méregkéntí2 a májat, vesét is nagyon megterheli, ahogy írta a bilológus hozzászóló is.

Amit tudok ajánlani, hogy bármilyen gyógyszer szedése mellett a méregtelenítést ne felejtsük el! Tea, rengeteg leves gyümölcs és zöldség + antioxidánsok, és fokozatos lájtos mozgás. Nekem bevált! Én maximum 3 hónapot fogom szedni, utána radikálisan méregtelenítek. Ennyi idő alatt szerintem maradandó károsodás nem alakulhat ki. Ráadásul minden gyógyszernek vanak mellékhatásai, az Algopyrinnek is... A tapasztalatom az, mint gyakorló fogyókúrázó, hogy ha látunk eredményt, akkor már lelkileg segédszerek nélkül is képesek leszünk diétázni, mozogni, és életmódot váltani...

2009. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!