Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI EZ? Valaki mondja el a véleményét.

Figyelt kérdés

4 hónapja járunk a barátommal, de vmi kezd elromlani, megritkultak a találkozások, max. 2x ha felhív, akkor is 2,3 percet beszélünk. Régen olyan kedves volt, meg mondott minden szépet, mostanában semmi...

Ti is úgy látjátok, hogy itt valami gubanc kezd lenni?


2011. aug. 14. 22:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bírd ki, ne rontsd el a dolgot egy "láthatatlan" sms-sel! Személyes taliból minden kiderül!
2011. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, és le is bukott. Kipenderítettem.
2011. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Személyesen kérdezz rá és mondd el a problémát, mert úgy látod a reakcióját stb. Mikor találkoztok legközelebb?
2011. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert nem szoktuk előre megbeszélni, a legrosszabb, hogy tegnap lefeküdtem vele, akkor mondta, hogy szeret meg minden és én is úgy éreztem, éjjel. Reggel együtt voltunk ismét, akkor már teljesen más volt, nem tudom, hogy csak beképzelem-e idáig várt rám a szexel mert szűz voltam, de most annyira kivagyok ezután, hogy azt se tudom mit csináljak...mit tennétek?:(( Nagyon rossz jelek igaz?:((
2011. aug. 14. 22:35
 15/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy kétszer felhív, az még szinte sok is. Ez egyáltalán nem intő jel. Te szoktad hívni vagy csak azt várod, hogy ő hívjon? Mert nem csak neki kell.

Egyébként mindenki más... mindenki máshogy fejezi ki a szeretetét, van aki sok öleléssel, csókkal, van aki inkább szavakkal, van aki tettekkel... stb, figyeld meg, hogy a te barátod hogy fejezi ki ezt. Mert lehet, hogy ha együtt vagytok úgy bánik veled, mitn egy hercegnővel, és akkor mit se számít, ha nem mondja egyfolytában, hogy szeret. Viszont ha semilyen téren se érzékelteti ezt, akkor persze baj van.

Mi a barátommal majdnem négy éve vagyunk együtt, és minden ugyanolyan mint régen. Ha tényleg azt érzed, hogy már nem mutatja sehogy hogy szeret, mindezt 4 hónap után már, akkor keress mást, nem lesz szerintem hosszú távú.

2011. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig ő keres, Én még sose hívtam, maximum visszahívtam, de ez a max, meg néha írok néhány sms-t. Nem akarom túlzásba vinni, vagy hogy úgy érezze ragadok. Az utóbbi két hétbe éreztem, hogy valami nem olyan jó. Szombaton említettem, hogy együtt voltunk, akkor szeretgetett puszilt, és tényleg úgy éreztem hogy szeret. Majd reggel már másképp viselkedett, aztán a telefonba is olyan semmilyen volt. Értitek: Mit csinálsz? Te mit csinálsz, jó holnap beszélünk pont. Inkább akkor érzem, amikor nem találkozunk és telefonra szorul a kommunikáció. Nem tudom, hogy mi a baj, lehet az is hogy túl rideg vagyok én is hozzá? Légyszíves írjatok még.:(
2011. aug. 15. 08:32
 17/19 anonim ***** válasza:

Megint az előző vagyok, figyelj szerintem te is hívhatnád azért néha, persze nem egyfolytában, csak legalább tényleg néha, nem csak a fiú telefonálhat :) meg így azt gondolhatj,a hogy te nem is akarsz vele beszélni, ki tudja...

Egyébként én lány vagyok, de telefonálni utálok a barátommal, nem tudom úgy jól kifejezni magam, zavar hogy nem látom, hogy mondok valamit és közben nem ölelhetem meg. Szóval nálam pl ez egyáltalán nemjönbe, viszont ha együtt vagyunk, soha nincs semmi baj :)

És tegyél lépéseket afelé, amit szeretnél, ha több kedvességet, kedveskedj te is, ha több ölelést, öleld meg...stb, ne mindig tőle várd el hogy kezdjen :)

2011. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
De te mit gondolsz ezek alapján? Hogy látod?
2011. aug. 15. 11:41
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez az info nekem kevés ahhoz, hogy azt mondjam, hogy nem szeret és bármi baj lenne. Őszintén, szerintem semmi baj nincs veletek :) A helyedben nem aggódnék.

Csak tényleg tedd azt, amit eddig is írtam, ha valami hiányzik vagy nem elég, akkor kezdeményezz benne te :) Ebből több dologra rájöhetsz, ha ilyenkor elutasító, akkor van okod jobban aggódni, de ha látod hogy örül neki, az egyértelmű, hogy szeret :)

2011. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!