Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsinek és magányosnak érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinek és magányosnak érzem magam, ezért veszem ellenem irányuló támadásnak, vagy tényleg én nem érdeklem őt?

Figyelt kérdés

Elég rossz napom van, kicsit ittam is a rosszkedv ellen. Van egy srác, akivel úgy érzem újra közelebb kerültünk egymáshoz. Ma nem jött fel netre, írtam neki sms-t, hogy lesz-e ma, azt mondta nem, filmet néz, hosszú ideje nem volt rá alkalma. Kérdeztem, hogy tud-e ajánlani valamit rosszkedv ellen, írt egyet, én visszaírtam, hogy ezt nem tudom megszerezni, már próbáltam, van-e valami más javaslata. De erre már nem írt vissza...


Nem is érdeklem, vagy csak eltúlzom a dolgot, és ennek aztán egyáltalán nincs ilyen szempontból jelentősége?


2011. aug. 6. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne igyál. Nem tesz jót:)

Neked van üldözési mániád, de nem vagy egyedül és sokszor nem alaptalan.

Hogy kerültetek közelebb egymáshoz? Hogy érted? Miért ne hívod fel telcsin?

2011. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak belefeledkezett a filmbe :) ne vedd magadra sztem :)
2011. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy kerültünk közel, hogy kb 1 éve szakítottunk, csúnya volt, utána nem beszéltünk. Kb 2 hónapja keresett meg, kezdtünk el újra szinte napi szinten beszélgetni. Tett célzásokat, hogy ezt meg azt csak miattam csinálja, illetve ha tudok olyan számot szerezni, ahol ingyen hívhatom, akkor érdekli, meg szívesen vette a telefonhívásaimat, fél és 1 óra között beszéltünk mindig, behívott egy szinkroncsapatba, illetve mondta, hogyha csináljuk a felvételt, mivel elég messze lakom tőle, ő úgy gondolta aludjak ott nála. Ezen a hétvégén taliztunk volna, de a felszerelés miatt tolódott egy hetet. Most úgy alakult volna, hogy vasárnap lesz a felvétel, és nem tudok ott aludni, mert hétfőn dolgozik, de beleegyezett, hogy szombaton este menjek le, aludjak ott, és vasárnap felvétel. Csak ugye most nem lett belőle semmi :(


Szóval ezt értem azalatt, hogy közeledik :)


Első, mit értesz az alatt, hogy néha nem alaptalan? Szal akkor azért nem ír, mert nem érdeklem?


Telón azért nem hívom, mert nehéz személyiség, nem szereti, ha 7 után telefonon hívják. Álláspontja szerint, ha fent van msn-en vagy fb-n, akkor beszélhetnékje van, ha nincs, akkor 7 után hagyják békén, olyankor már pihen. És nem akarom magamra haragítani :)

2011. aug. 6. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!