Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg szeret? Hogyan reagáljak, ha találkozunk szeptemberben?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! Van egy osztálytársam akivel öszejöttem májusban. Azt mondta szeret, többször megcsókolt, 'aranyosan'-kedvesen viselkedett velem, de eljött az évzáró és azóta nem láttam.Csak msn-en beszéltünk(ünk) és ott szokta mondani, hogy szeret és hiányzom neki, de van hogy olyan mintha soha semmi nem lett volna köztünk. Szeretem Őt nagyon, de rosszul esik, hogy nem akar(?) velem találkozni. 14/L

Köszönöm a(z értelmes) válaszokat!


2011. aug. 15. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sztem szakíts vele, mert ha téll. szeretne, akkor sztem találkozni is akart vna a nyáron. :(
2011. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. De az a baj, hogy imádom:(
2011. aug. 15. 22:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még!
2011. aug. 15. 22:33
 4/12 anonim válasza:
Hát ha szeptemberben találkoztok beszélj vele úgy mint egy baráttal és ha jelzi hogy szeret akkor úgy is fogtok találkozni ha nem akkor pedig hagyd őt
2011. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális hogy "szeret", de nem akar találkozni, de szakítani meg úgysem fogsz vele ha te "imádod". B.
2011. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom megvan az oka annak, hogy nem tudott veled találkozni. Távolság, szülők stb... Viszont azt ne feledd, hogy egy srác 14 évesen még nem egészen úgy gondol egy kapcsolatra(?) mint egy lány! beszélj vele. Kérdezd meg, hogy ő mit gondol vagy érez. Folytassátok ott, ahol abbamaradt, vagy inkább ne?
2011. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tanácsokat is.
2011. aug. 15. 22:45
 8/12 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még!!!!
2011. aug. 16. 16:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia, kedves... nemtudom hogy hívnak.

Én veled egyidős vagyok. Fogjuk rá, hogy én is összejöttem az osztálytársammal... én június 2.-án, de mivel félénk, csók nálunk nem volt. Mi is rengeteget beszélünk msn-en, viszont csak egyszer találkoztunk egész szünetben, mert mindeketten hol itt voltunk-hol ott, sosem értünk rá. Nagyon kedves, aranyos, tiszta szívből szeret engem, viszont nekem közben nem mindig rajta jár az eszem.... igazából nem is igazán vele szeretnék összejönni, hanem egy másik, idősebb sráccal (ő 15 éves) mert nemtudom, hogy hogy működne egy ozstályon belüli kapcsolat, én sok olyat hallottam, hogy ha utána szakítotok nagyon nehéz lesz, én ettől félek. Meg hát egy 14 éves pasi, nem hiszem, hogy sok mindent akarhat... de ha te nem bános, hogy nem egy túlságosan talpraesett/ irányító típussal leszel együtt, a te dolgod. Szerintem szeptemberben kezdjétek tiszta lappal.... ha akar valamit, mondd meg neki, hogy csak akkor leszel együtt vele ha...(és elmondod kívánságaidat) ha aztmondja oké, és megváltozik, tényleg szeret, és semmi akadály, viszont ha azt mondja hogy inkább nem... vagy aztmondja megváltozik, de mégse teszi, felejtős....


remélem segítetettem, ha még van kérdésed szívesen válaszolok!!


üdv: Dorka

2011. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, igen segítettél!
2011. aug. 17. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!