Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után lépnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lépnétek félre, ha a házastársatok egyáltalán nem közeledik felétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 23:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
én 1x léptem félre, azóta is lemezek tartják a bokám. Ilyen hogyha a lépcsőn félre lépek.=/
2011. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Ha csak a szexel lett volna gond, akkor lehet én is tovább húzom, de a mi házasságunkkal minden téren problémák voltak. Szégyellem is, de félreléptem 1,5 év szexnélküli időszak után. A feleségemtől azután el is váltam, azóta azzal a nővel vagyok, és tőle azóta is megkapok mindent! A válást egy percig sem bántam meg, a félrelépést igen.
2011. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 napietus ***** válasza:
62%
igazából fogalmam sincs. talán 1 év után, lehet. csak akkor, ha totál bebiztosítottam magam afelől, hogy soha, semmilyen körülmények között nem tudhatja meg. de el nem válnék a férjemtől, az biztos. a szex túl pici szelete az életnek ahhoz, hogy amiatt minden mást felrúgjon az ember.
2011. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó menne a Taigetoszra. Sajnos nem rajtam múlik.
2011. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Először leülnék vele megbeszélni.
2011. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mit beszélnél meg vele utolsó?
2011. aug. 16. 09:34
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Soha nem lépnék félre. SOHA! Szerintem annál gerinctelenebb és mocskosabb dolog nincs. Ha nincs szex, de mondjuk minden más remek, akkor mindenképp megbeszélném vele, hogy miért is nincs? Nem kíván? Vagy csak unalmas lett és frissíteni kéne?

Ha minden más is rossz, akkor is megpróbálnám helyrehozni, de ha nem megy, akkor egyenes gerinccel elválnék, szakítanék és utána kezdenék új kapcsolatot. Ez tuti.

2011. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Azt beszélném meg vele, hogy miért alakultak így a dolgok, miért van ez a helyzet. Miért nem közeledik, mi a baj.
2011. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ma 13:00-ás, én is ilyen naív voltam sokáig.:)
2011. aug. 16. 20:52
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező, én nem az a válaszadó vagyok, de ez nem naivitás. A naivitás az, ha elhiszed, hogy így minden rendbejön. Ha tisztában vagy a lehetőségeiddel, és úgy csinálod ezt, akkor gerincesség.
2011. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!