Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múlt héten majdnem lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten majdnem lefeküdtem egy sráccal, az utolsó pillanatban leállítottam. Azóta nem hajlandó velem szóba állni. Mit csináljak? Tudnom kell h mégis mi baja van.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Az a baja hogy nem tudott lefektetni!!!!!Szóval ő csak ezt akarta!!!Persze elég szar ügy ha az utolsó pillanatba állítottad le.A fiúknak az nagyon rossz!!!!Hagyd a fiút a fenébe de szerintem ha valakivel nem akarsz lefeküdni ne várj az utolsó pillanatig.

20/L

2009. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy nem kapta meg amit akart. De ne aggódj, jól tetted hogy leállítotad, mert elég hülye lehet ha ilyen miatt besértődik.. amúgy a barátod vagy csak egyéjszakás kaland lett volna? Mert ha a 2. akkor még jó hogy nem feküdtél le vele..
2009. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a barátom, de nem is az a tipikus egy éjszakás kaland lett volna. Egy fél éve már nagyon jóban voltunk, többször történt is egysmás
2009. ápr. 14. 12:46
 4/13 anonim ***** válasza:
mivel jóban voltatok, biztos azt hitte, te tárt karokkal várod... lehet nem egy éjszakás kaland lett volna, de a viselkedése alapján nem hinném, hogy komoly kapcsolatot akarna tőled.
2009. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogyan állítottad le. Ha normálisan elmondtad neki, hogy mégsem szeretnéd, és megkérted, hogy hagyjátok abba, akkor tényleg egy bunkó. Ha viszont hatalmas drámával egyszer csak kiabálni kezdtél, hogy szállj már le rólam, mikor már kezdtetek belelendülni, akkor nem csoda, hogy inkább nem is keres. :)
2009. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most még duzzog egy kicsit, de ha megnyugodott, majd újra keresni fog. Így legalább kiderülhet a számodra, hogy nála "mire ment ki a játék".
2009. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

HA engem állítanának le az utolsó pillanatban, akkor elég dühös lennék, és nem foglalkoznék többet az adott határozatlan libával. Nem azért mert nem kaptam szexet, hanem mert minek húzni akkor az agyam. Képzeld magad a helyébe, használd az empátiádat, állítólag a lányoknak van.


Tudod ha mondjuk valaki felajánlaná, hogy ajándékba vesz neked egy valamit (helyettesíts be valamit amire nagyon vágysz), elvisz a boltba, kiválasztod, kipróbálod, készíti a pénztárcát, majd a kasszás néninél azt mondja, hogy bocs mégse. Az azért elég szar, nem igaz?

2009. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Teljesen normálisan állítottam le, nem volt semmi kiabálás, semmi dráma.


Már hívtam, de kikapcsolta a telefonját. SMS-re se reagált semmit.


Utolsó: azt hiszem igazad van, de amikor elkezdett taperolni, céloztam rá, hogy nem fogok vele lefeküdni. Tudom, hogy az én hibám is, hogy túl messzire hagytam elmenni, de azért kicsit túlzás, hogy most szóba se akar állni velem...:(

2009. ápr. 14. 14:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy fél év után megunta az ügyfélkábítást. Kíváncsi volt rá, hogy hányadán álltok. Kiderült, hogy nem akarsz továbblépni a kapcsolatban. Ő meg nem akart tovább várni. Ettől nem szemét, és nem csak lefektetni akar. Egyszerűen tovább akart lépni a kapcsolat elmélyítésében. Te ezt visszautasítottad. Nem akar tovább várni. Meddig kéne még várnia ?

Ha fél év után nem vagy hajlandó lefeküdni vele, akkor mikor ? Nemrég olvastam itt egy fiúról, aki 3 évig várt a nőre, hogy neki adja a szüzességét. Aztán más dugta meg a csajt. Na az egy nagy marha volt.

Sokan férfi nem akar így járni. Aztán meg a fél város az emberen röhögjön.

Lezárta a dolgot és kész. Vedd tudomásul, és levelezz a hasonló meg nem értett, a fiút gonosznak kikiáltó hozzászólókkal.

2009. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: Kapcsolatról itt szó nem volt, barátságról volt szó, mindenkinek azt mondtuk, h mi csak barátok vagyunk vagyis csak voltunk... Ha együtt lettünk volna, nyilván nem húznám fél évig.

Én egy szóval sem mondtam, hogy ő a gonosz. Ezt valahol ketten csesztük el...

2009. ápr. 14. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!