Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik pillanatban tök boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatban tök boldog vagyok a kapcsolatomban és úgy érzem örökre szól, a másik pillanatban már nem így gondolom. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én is vagyok így vele! 5 év után nem is csodálom...
2011. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi okozza ezeket a hangulatváltozásokat?

Vagy csak úgy előjön? Nem lehet, hogy egy régebbi kapcsolatodból származó bizalmatlanság miatt van így?

2011. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Két éve vagyunk együtt és főleg az én hangulatomtól függ, ő nemigen tesz olyat, ami ezt okozná.
2011. szept. 22. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, bár mi 6 éve vagyunk együtt.minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek.Egyszer a fenébe se kéne máskor meg else tudnád nélküle képzelni a jövődet.A szerelem hosszú idő után már nem nagyon van, átvált másba.
2011. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koldus ***** válasza:
100%
Gyakran vagytok együtt? Sűrűn beszéltek telefonon? Ez is okozhatja. Majd hozzászoksz :)
2011. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Együtt élünk.:) Sokszor nagyon szerelmesnek érzem magam, máskor meg alig várom, hogy elmenjen otthonról..:)
2011. szept. 22. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam mindennap fáltem emiatt és sokszor kihatott a kapcsolatra, de amitől fáltem bekővetkezett
2011. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik csaj ismerősöm is így van! Pont amit leírtál... Szerintem mindennek van oka, de máskor meg tiszta happy minden. Azt hittem olyan kor hazudozik, de nem tényleg úgy érzi... Nem értem...
2011. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni h miért van ez igy a lányoknál. Az exem is csinálja velem...ha rossz kedve van, vagy ilyesmi akkor mindig felhiv, találkozunk, összebújunk, romantikázunk, filmezünk...meg ha én hivom, akkor is szivesen jön...Máskor meg kelleti magát, meg hogy viselkedjünk már úgy mint akik szakitottak...én barom meg tűröm, mert nagyon szeretem őt...
2011. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel!Mink már 5 éve együtt vagyunk!Egyszer boldog vagyok, hogy vele vagyok!vele képzelem el a jövőt, néha meg már azon gondolkozom h nem is ő az igazi és szét kéne vele mennem!Miért van ez így???Mit lehet ez ellen csinálni?
2011. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!