Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfelelő pillanatban vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő pillanatban vagy türelmsen várjak még vagy 3évet? (lényegre törő leírás! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden ennyi a lényeg:


Oszt.társamba vagyok belezúgva már 1 éve.

Nem tud róla,de esetleg sejtheti.

Talán az lehet a legnagyobb probléma(HA bejövök neki),hogy egy osztályba járunk (10.oszt.).

Azért próbáljak lépni vagy pedig várjam ki,hogy elvégezzük a sulit?


Egyéb:

Nincs köztünk szinte semmi kapcsolat,néha egy-egy pillantás a másikra (nem vagyok biztos benne,hogy jó,ha "kapcsol",ezért úgy igazán nem adok jeleket),meg persze köszönünk egymásnak.


Köszönöm a válaszokat!


16/L


2011. szept. 15. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ném értem a lényegre törő leírásodat. MIÉRT baj, ha suliban jöttök össze? Szerintem ez a legjobb, mert minden nap találkoztok, stb. Ha kivárod a 3 évet elmegy másik egyetemre és akkor szilvásbukta, mert azt szeretem. Add a jeleket neki. 13 /F
2011. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Úristen, mennyire elterjedt a Schimán hülyesége...

Lépj nyugodtan, küldözgesd a jeleket. Három évet te sem bírnál ki, ő is összeszedne addig valakit. Most, amikor minden nap találkoztok, és összejönne vele a kapcsolat, el tudnátok annyira mélyíteni, hogy utána túlélje az esetleg külön töltött időt. Egyik volt osztálytársamat sem zavarta, hogy a párja az vele egy osztályba jár, 3-4-5 éves a kapcsolatuk azóta.

2011. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem nézlek le,mert 13 éves vagy,csak tudod ha majd középsuliba mész,akkor majd megérted,hogy mi ebben a probléma. Nem általános suliról van szó,ahol az emberek egyik napról a másikra váltják a párjukat.Ez már egy fokkal komolyabb téma.

Előre gondolkodok:netán összejövünk. Eltereli a figyelmemet a tanulásról. Ha meg szakítunk,akkor az meg már a pláne,hisz már nem olyan jó úgy még nap,mint nap látni a másikat. :/

2011. szept. 15. 20:06
 4/11 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak:

Nem biztos,hogy van nála esélyem.Vagyis,evidens,hogy leágetem magam.Adnám a jeleket,aztán kapnám az ívet a többi osztálytárstól.Egyedül vagyok lány az osztályban.Nagy égés lenne számomra. xD (-> parázok)


Azért mindkettőtöknek köszi a válaszát! :)

2011. szept. 15. 20:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Jah,meg még annyit akartam írni,hogy de igenis,kibínám,hogy éveket várjak rá,ha én egyszer szerelmes leszek,az nem múlik oly hamar. Kitartás és ragaszkodás megvan. Ha talál nálam jobbat,akkor a beletörődés és a fájdalomtűrésem is a helyén.
2011. szept. 15. 20:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Középsuliba járok, de én sem értem, h mért ne lehetne, még a suliban összejönni, ahol találkoztok minden nap egymással... 16/L (szintén)
2011. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok... Hát nem tudom, majd jövőre leszek gimis, nem gondolom, hogy ilyen kemény lenne... Bár nem tudhatom, ez igaz. Hát igen, elterelheti a figyelmedet a tanulásról, ez is igaz. Viszont amit mondtam: mehet másik egyetemre is, mint te, és a távkapcsolat nem lehet túl jó
2011. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom de álltalános iskolába pár?xDakkor én még legoztam de gáz vagyok bass za meg...
2011. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszadó vagyok.

Komolyan mondtam, amit mondtam. Érdemes most lépned. Egy olyan osztályban, ahol egyedüli lány vagy, pont, hogy nem kéne égésnek lennie, ha próbálkozol. Ha meg mégis az lenne, hogy nincs nála esélyed, 3 év múlva sem valószínű, hogy lesz (ritka, hogy mégis), akkor pedig hiába vártál. Lépj, ha nemet mond, állj tovább, ha pedig te is tetszel neki, akkor hajrá, legyetek boldogok :)

20/F

2011. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is lépjél felé..idővel múlhat ám amit éreztek egymás iránt..ha ő is érez irántad valamit.

az is lehet,hogy neki már lesz addigra valaki más és akkor már bánhatod, vagy ugyan ez fordítva..

egy próbát meg ér, ha annyira oda vagy érte:)

sok sikert:)

2011. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!