Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve megismertem egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve megismertem egy lányt külföldön? (lent)

Figyelt kérdés
beleszerettem, és azóta sem tudom túltenni magam rajta. Tudom, hogy tökmindegy, mert szinte biztos, hogy soha többet nem találkozunk való életben, de akkor is ő maradt a toppon. Ittohn megpróbáltam udvarolni egy lánynak, de mégis éreztem, hogy amikor vele voltam, akkor is ez a lány járt a fejemben. Tudom, hogy veszett fejsze nyele , de mégis. Mit tegyek? 17F
2011. aug. 16. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

"2 éve megismertem egy lányt külföldön?"


Szerintem te megismerkedtél egy külföldi lánnyal 2 évvel ezelőtt.

2011. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

en is ismereklanyokat kulfoldrol akikkel nagyon joba vagyok es nem lattam oket soha:D (csak kepeken) \

de joba vagyunk anyira hogyha a ozelbe laknanak akor jarnak is valamelyikkel.

Erdekes dolog hogy azokkal a lanyokkal akik a koelbe laknak egyikkel se vagyok olytan jo viszonyba

2011. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Keresd fel azt a külföldit akibe beleszerttél és mondd meg neki hogy szereted.
2011. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a francba:P miert jarna pont egy külföldi pasival? talán sokan éreznek igy rajtad kivűl a saját országában is
2011. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megvan vele a kapcsolat? neten keresztül legalább??


Ha igen, akkor tartsd vele a kapcsolatot, és ha tényleg szereted, akkor költözz ki miatta külföldre. egy idő után persze. Más út nincs. ő érezhet irántad valamit? melyik országban van a csaj amúgy?



Nekem is van egy külföldi lány akit nem bírok elfelejteni, ő viszont szerintem nem is tudja hogy létezem:(

2011. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát öhh... mi honnan tudjuk hogy beleszerettél-e egy lányba külföldön?
2011. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
énis ugyanigy vagyok egy fiuval:)
2011. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!