Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3. nak lenni egy kapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. nak lenni egy kapcsolatban? Mit gondolsz róla? Előfordult már veled? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek!!!

U.I. velem nincs ilyen, csak érdekelne.


2011. aug. 16. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teljesen esélytelen mert ocsmány dolog.
2011. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 x) ***** válasza:
Én ugyan még nem voltam ilyen szerencsétlen helyzetben, de egyik ismerősöm igen... mindkét pasija nekem panaszkodott (egyik a legjobb fiú barátom) meg tőlem kérdezgették hogy ki mit mondott a másikról -.- kb másfél hónapig csak veszekedés volt a baráti körünkben, ki kivel értett egyet, három felé oszlott a csoport. Én nem ajánlom senkinek.
2011. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sajnos nem tul jo 3.nak lenni egy kapcsolatban :( mert vegul ugyis tobbet fogsz erezni, es az erzesek is igen rosszak h tudod eppen vele van, es mit csinalnak, az o kezet fogja... es mikor megy hozzad tudod h vagy elotte vagy utanna de a csajjal volt. :( egyre tobbet szeretned h veled legyen, es faj ha nemet mondd.
2011. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Voltam így. Nagyon rossz három hónap volt. Míg végül engem választott,és azóta is boldogan élünk. Nem a harmadik a hibás! Ahová be tud férközni egy harmadik, az a kapcsolat már halálra van itélve. És ha nem te leszel a harmadik,majd lesz más.
2011. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha van egy pár, akik egymásért vannak oda, és te az egyikért vagy oda, az gáz, de az idő megoldja. Ha oda vagy valakiért, aki meg érted, miközben egy másik kapcsolatban van, akkor az is gáz, de főleg annak, aki nem tudja, hogy már ő lett a "harmadik".
2011. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én voltam már 3. és a végén azt mondtam neki, hogy válasszon mert ez így nem jó. Engem válaszotott! :) :)
2011. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam már 3. de nekem csak felejtésnek kellett.Addig jó volt...
2011. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kb. már jó párszor.

Szerintem legjobb, mert az ilyen nőkből lesz a igazi szexpartner.

A pasija elhordja moziba,diszkóba, de te kúrogatod.

Ami még fontos, h nem fog nyígni, h nem foglalkozol vele eleget, mert ugye ő se akar lebukni szal...:D

2011. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Volt!

3 darab 5 éves kapcsisnak kellettem szeretőnek de beköptem a csajokat, és miután megmutattam a képeket, elválasztottam őket, én is dobtam a csajokat!

Megérdemelték a kis krvák!:)

2011. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Harmadiknak lenni egy kapcsolatban nagyon rossz dolog, főleg akkor, ha érzelmileg kötődsz a másikhoz. Velem egyszer már előfordult. Volt egy lány, akivel kölcsönösen egymásba szerettünk, miközben neki volt már egy több mint hároméves kapcsolata. Egy darabig találkozgattunk titokban, aztán választásra kényszerítettem. Mint utólag kiderült szíve szerint engem választott volna, de kitért a döntés elöl. Ezután még összejártunk párszor, de rájöttem, hogy ez így mindkettőnknek rossz, ezért megszakítottam vele minden kapcsolatot.
2011. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!