Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek hogy egy uj kapcsolatban a párotok megpróbált érzelmileg zsarolni? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

RUGD KI, ha szerente, nem zsarolna, bunkóság

RUGD KI, MÍG NEM KÉSŐ, MINDENT MEG LEHET OLDANI, NEM KELL HOZZÁ ZSAROLNI A MÁSIKAT,



RUGD KI RUGD KIMINT A BÜDÖS SZART, ÉS ELŐTTE ALÁZD MEG, HAD ESSEN NEKI IS ROSSZUL


NE NEGEDD, H. ZSAROLJANAK BUNKÓSÁG, DE NAGYON!!!!:-)

2009. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szakítás lesz belőle, de nem fogok kenyetlenkedni... mások mit tesznek? megprobáljátok először megbeszélni? vagy türtök egy darabig amíg be nem telik a pohár?
2009. máj. 18. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
hogy zsarol érzelmileg?
2009. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ugy érzem mindíg azt érezteti hogy nekem kötelességem őt boldoggá tenni amikor akarja.. nem kell durvára gondolni.. de akkor is zavar.
2009. máj. 18. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
csak megbeszélés, de nem kell tűrni semmit, szakíts vele, az lesz a legjobb, szerintem is :-)
2009. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele azonnal, egyértelmű.
2009. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egyszer a parom bekopte hogy ongyilkos lesz...nem igy, de celzott ra. kesobb megbeszeltuk, es hiszem hogy minden rendbejott...hiszen ennek mar kb egy eve. azzota imadjuk egymast, es meg kell ertennem akkor gyogyult ki a depressziojabol en segitettem neki.

megerte megbeszelni, azota elvalaszthatatlanok vagyunk, es ugy altalaban tobb mint masfel eve boldogan, nagyon remelem o lesz a ferjem is:)

szoval amennyiben meglehet meg kell beszelni... a zsarolas nem mindeig rosszindulat jele, a feltese is. es egyszer szerintem belefer megbeszelni

2009. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó választ. :)
2009. máj. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!