Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel megismerkedtem ( évekkel ezelőtt is ismertem,csak látásból és csak néha beszéltünk. )

és egy bulin kicsit összemelegedtünk... és kicsit ittam is,és összejöttünk,végül nála is aludtam.

2napra rá,megmondtuk egymásnak hogy ismerkedjünk meg,és utána erdőlik hogy járni fogunk e vagy sem.

Ezzel nincs is baj...

de nekem van egy barátnőm,aki a srácnak nagyon nagyon jó barátja. Régen köztük is volt valami,bár ők csak lefeküdtek egymással. :D de nagyon nagyon jóba vannak. és a barátnőm,féltékeny,hogy a srác akar tőlem valamit,és nekem mondogatja,hogy ne járjak vele,mert ne,de sose magyarázza meg. Találkoztam most nem rég a sráccal,leültünk beszélgettünk,simogatott,olyan édes volt...:$ akkor csak úgy megjelent barátnőm,közénk ült,beleült a srác ölébe,ölelgette,ilyenek... és másnap nála is aludt. Tudom hogy nem volt semmi,mert a barátnőm nem akar tőle semmit,azt mondta a testvére ( a barátnőmnek a tesója ) hogy a barátnőm csak azért ilyen féltékeny,mert akkor a srác velem lenne mindig,nem vele. és azért csinálja ezt. És most volt az,hogy a sráccal 4napig nem is beszéltem,mert állitólag barátnőm azt mondta neki h ne beszéljen velem,mert én csúnyákat mondtam róla ( magyarúl bekavart.) ma még is rám írt a srác,beszélgettünk,aranyos volt nagyon. És mit csináljak a barátnőmmel? mert nem fogok vele ordítozni egy srác miatt.. de én tényleg komolyan szeretnék valamit ettől a sráctól.. és ő most jön össze egy sráccal,akibe szerelmes. Mért csinálja ezt?! mit mondjak neki?

Köszönöm.


2011. aug. 16. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfájdult a fejem. Vörös vagy?
2011. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy legyen kedves átszolgáltatni a prédaállatot, ha őneki nincs rá szüksége.:D
2011. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia :D


Hát elég zűrös dolog kifolyt a szemem mire elolvastam :D


Szerintem ülj le a barátnőddel beszélgetni. Kérdezd meg tőlle hogy miért csinálja ezt amikor neki nem kell a srác. Magyarázd el neki hogy neked nagyon tetszik, és szeretnél vele valamit. Ha ezt nem érti meg a barátnőd akkor nem is igazi barátnő.

2011. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát egy kicsit kapkodtam amikor megírtam ezt :D:$


De .. szerintem a srác érez valamit,csak hát.. nem eléggé.

vagy én nemtudom. áhh.. és nem merek vele erről beszélni :(

Most azt mondta az egyik barátnőmnek,hogy ÉN akartam vele lenni,ő meg nem akart megbántani.... de ez egyáltalán nem így volt,mert ő húzott oda magához,és csókolt meg.. és amikor felkeltünk,akkor mondta hogy velem akar lenni. Nagyon részeg volt... biztos ez volt a baj.:/

barátnőmet meg úgy is elfogom kapni,megbeszélgetem vele,hogy ne kavarja alám a szart,mert nem tettem vele semmi rosszat.

de áhh.. én nagyon nagyon megszerettem ezt a srácot..

2011. aug. 17. 01:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nagyon hülye lehetsz vagy nagyon fiatal,mert ha nekem lenne egy ilyen barátnőm az nem is barátnő csak egy valaki, mert Ő is nézné a te érzéseidet nem csak a sajátját egy kib**tt önző ri**nc!

Honnan tudta, hogy ott vagytok és miért ment oda tán kell még egy f*sz a pi**ba vagy nem bír egy sráccal lenni !ki ez?ha tetszik neked a srác igen is találkoztok még ma és megbeszélitek, hogy hoyan legyen a közel jövőben!ennyi

azt a ribit meg felejtsd el!!inkább örülne neki, hogy a 2jó barátja össze jönne nem azt nézni, hogy az után veled lesz többet!!!!istenem!

2011. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!