Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most, ha a párom, azért mert ideges volt, nagyon bántott egy állatot a szemem láttára?

Figyelt kérdés

Én nagy állatbarát vagyok,falun élünk,mindig is kezes állatok vettek körül.

A párom kinti munka közben annyira felbosszantotta magát,ráadásul egy tyúk is kiszökött,de már szépen jött is vissza-mikor a párom úgy belerúgott,hogy nekirepült a falnak,onnan vissza.Szegény tyúk nagyon szenved,anyukám várja,hogy hátha magához jön,de úgy néz ki,eltört a gerince.

Na most én nagyon meggyűlöltem a párom,és szerintem emiatt szakítok is vele,mert mindig a szemem előtt látom,mit tett.

Még nincs gyerekünk,de ha ilyen agresszív,nem is akarok ilyen apát.

Szakítsak?Vagy hogy lehet ezen túltenni magam,mert én ezt nagyon elítélem..segítsetek légyszi.Köszi


2009. ápr. 14. 16:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%
Hát én elbeszélgetnék vele a dolgokról,de nagyon alaposan.Nem volt tőle szép dolog amit tett.Elég agresszív megnyilvánulást volt.De ha szereted,és ős is téged,és eddig minden rendben volt akkor én adnék neki még egy esélyt.Ne kapkod el a döntést,hagyd hogy jóvá tegye.Vagy kérj tőle egy kis időt,nehogy aztán megbánd a döntésedet.Viszont ha téged bántana,agresszív lenne veled,akkor hagyd ott.
2009. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Jó,tegyük fel,adok még egy esélyt.De akkor se tudok már úgy ránézni,eltűnt a szerelem.Egyértelműen tisztában vagyok vele.Szeretem,de az más.

Viszont elég erősen.

Hogy tegyem túl rajta magam?Úgy érzem,képtelenség.Három éve vagyunk együtt,és sok mindenen mentünk már át,nem tudom eldobni azt a 3 évet sem.Jaj,de szar érzés...

Odavittem elé,hogy lássa,mit csinált,de úgy látom,érzéketlen fatuskó,sose volt eddig ilyen!

2009. ápr. 14. 17:17
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy dologban mázlid volt...hogy nem te kerültél a keze közé.Gondolj bele,ha egyszer nem lesz ott semmi,mint pl itt a tyúk, akkor rajtad vezeti madj le a dühét?

Szerintem is hagyd ott,igy nem kell attol félned,hogy téged is bánt.És ha már gyereket se akarsz tőle,mert alapból ahogy olvastam az irásod akarnál,akkor csak huzod/pocsékolod az időd amit akár egy olyan emberrel is tölthetnél akit szeretsz és gyereket is szülnél neki.

2009. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem tavaly nyáron bosszantott fel valaki, de kegyetlenül nagyon nagyon nagyon.. egy szórakozóhely kidobója. Hátatfordítottam és elmentem, de akkora nagy idegesség volt bennem, ha ott lett volna mondjuk a kocsija, lehet kárt tettem volna benne.. :( végülis nem volt ott, meg ki tudja, hogy egyáltalán kocsival jár-e. Ahogy mentem hazafelé, volt egy kóborcica is a járdán így összegubózkodva (talán fázott), de én pl. ezt a kiscicát nagyívben kikerültem, hogy ne is kelljen felállnia sem, vagy ilyesmi.. szóval én semmi élőlénybe nem lettem volna képes még ennyire nagyon felidegesített állapotomban sem bántani. De szerintem ha mondjuk ott van a kocsija az illetőnek és tudom, hogy az az övé, lehet hogy a kocsiját sem bántottam volna, szerintem uralkodtam volna magamon, csak egyszerűen olyan ideges voltam, hogy ilyen gondolataim támadtak... de szerintem nem tettem volna meg. Kisállatkát meg lett volna alkalom bántani, de én arra nem voltam képes, pedig még akkor is hót ideg voltam mikor később hazaértem.

Ezzel az esettel konkrétan.. szerintem most jött elő a párodnak egy olyan énje, melyet eddig sikeresen titkolt előtted. Nem csodálom, hogy összetört benned valami.. szerintem ez egy jel és szerencse, hogy még "időben" jött ez a jel, nem akkor amikor már gyerekek vannak meg stb.

De döntened neked kell.

2009. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Figyelj... ideges volt, az agya elrobbant, mi lett volna, ha Te hozzászólsz vagy esetleg lennének gyereketek, Titeket is bántott volna? Azért a tyúkot bántotta, mert ő volt közelebb. Ez nem ember. Jobban teszed, ha szakítasz Vele. Aki egyszer ilyet tesz, megteszi még többször is, ha ideges. Nem tudom, hogy lehet egy ember ilyen... Hagyd ott. Ne Te legyél a következő, akit bántani fog...


Nani

2009. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
szem is szakíts vele, igaz hogy állat de neki is annyi joga van élni mint nekünk, ha hirtelen haragú vegyen egy boxzsákot azt ütheti, sk állatot nem szeretek de szándékosan bántani egyet se tudnék:)
2009. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
Szakíts vele mindenképp!
2009. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én soha többé nem tudnék megbízni abban, hogy esetleg legközelebb nem engem pofoz föl. Aki képes haragjában egy élőlényt ilyen durván bántalmazni, az nálam nem megy emberszámba. Szerintem otthagynám, soha többé nem tudnék rá ugyanúgy tekinteni...
2009. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Akkor úgy néz ki,nincs mentség,mennie kell az életemből.

Az állatok miatt eddig is voltak már viták,nem illünk össze ilyen téren,s nem tudom,van-e egyáltalán olyan ember,aki elfogadja az állataimat,és engem,mert a környezetemben ezért a döntésemért gyerekesnek tartanak/nem vagyok gyerek,32 lennék hamarosan/.

2009. ápr. 14. 18:06
 20/25 anonim ***** válasza:
73%

Ez az ember nem képes kontrollálni magát.

Tedd össze a két kezed, hogy ez még idejében kiderült, és NAGYON GYORSAN hagyd ott!!!!!

Nem kell összeveszni vele - de ne is találkozz többet. Ha még sokáig szeretnél élni, egészségesen.

Ha később esetleg megtudod, hogy összejött valakivel, akkor neki is el kéne mesélni, hogy mi történt.

2009. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!